Raste mi tretji zob!

Objavil/a Dajana Babič, dne 2015-05-02 ob 10:22:27

Pred nekako šestimi leti so mi izpadle skoraj vse plombe na zobeh. Zgornja sedmica in šestica na desni sta mi kar odpadli, ostali so samo štrclji. Spodnja šestica na levi, ki je imela krono, se mi je majala. Potegnila sem krono dol, spodaj pa so bili samo štrljci od zoba. S takim stanjem v zobeh pač živim od takrat. Nisem šla k zobarju, ker bi potrebovala ogromno denarja za popravilo. Razen tega sem celo življenje hodila k zobarju in mi je bila to vedno velika muka. Nekako je bilo preveč naenkrat. Rekla sem si... bom počakala, da dobim nek denar in bom šla popravit vse naenkrat. Denarja ni bilo... in navadila sem se živeti z luknjami v zobeh... No, nisem se navadila... :)

Pred nekaj leti sem videla video na youtube, da nekje v Rusiji raste ženski tretji zob in pokazalo se mi je majhno upanje. :) Dokler nisem slišala za Grabovoja. Da ima zdravilne kode za vse bolezni, da oživlja ljudi od mrtvih, In da ima kode za rast zob. Kode za rast zob!!!!

Evo, za to vem malo več kot eno leto.  Malo sem se koncentrirala na številko za rast zob, malo se nisem, nekako po novem letu, pa to delam vsak dan zvečer od desetih do enajstih. In povem vam... če ne bi vsakih pet minut preverjala, če je kaj novega, bi bilo vse skupaj gotovo hitreje. Pred enim tednom se mi je začel majati štrcelj, ki je ostal od starega zoba, spodaj levo, šestica... In potem se je pokazala bela barva... Najprej nisem bila prepričana, da je to nov zob, zdaj pa je zob velik že nekaj milimetrov in se vsak dan vidno spreminja - raste. Ker je okolica grda za videt, tega za zdaj nisem fotografirala, bom pa naredila fotko takoj, ko bom mislila, da je za "javnost".

Rast zob 216 548 219 716

Bolezni zob in ustne votline...1488514... 
Vnetje dlesni... 548432123...
Karies...5148584...
Ciste v ustni votlini... 14218877...
Akutni zobobol...5182544...
Paradontoza... 58145421...

za regeneracijo ali kreacijo zob se predhodno uporabi št. niz 698314819516, na koncu pa še pospeševalnik: 938199.

Koncentrirajte se na mali prst leve roke.

Osvetlite s srebrno barvo vse zobe in jih vidite, kot da že obstajajo.

Koncentracijo je treba delati večkrat na dan do popolne izrasti zob. Največ delati koncentracijo od 22 do 23. ure.

profileimage
Všeč mi je
0
Komentarji
44
žiga
2
Aug 28, 2016
raste mi brada!
#44
azra
0
Aug 27, 2016
Ana, mogoče bo tudi to pomagalo, kaj pa veš. Nikoli ne reci nikoli :)
Pravijo: če verjameš se bo zgodilo. Hm... vsak si razlaga po svoje, a ne?
Saj veš, da jaz ne verjamem v te čire-čare , ampak vsak ima pravico verjeti v kar želi.
Se tudi ne obremenjujem s tem, ne razmišljam o posmrtnem življenju. Živim zdaj, za ta trenutek.
#43
Komentar izbrisal Dajana Babič
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Marta.... tukaj je naša skupina, kjer dobiš vse informacije: https://www.facebook.com/groups/857262711062139/

1001105010 mir Grigori Grabovoi Public Group | Facebook

1001105010 mir Grigori Grabovoi has 6,086 members. Pravila grupe 1001105010 mir Grigori Grabovoi - Grupa širi tehnologi
#41
Komentar izbrisal Dajana Babič
Marta
0
Aug 26, 2016
Dajana,

zanima me, kako je z rastjo zobeka?
In kako se uporablja te številke?
#39
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Ana... kot rečeno... DNK se lahko spremeni. :)
#38
Ana Kos
0
Aug 26, 2016
Bom malo obnovila včerajšnji komentar, upam, da ne spet bo izginil:

Moja zobozdravnica bi rekla, da je tale Viktor pač imel več zobnih zasnov. To bi se videlo, če bi naredili Rtg v njegovem otroštvu, preden je bil že manjko :)
Dejstvo je, da včasih zraste kakšen zob človeku, ki dobi protezo, pa le-ta draži dlesen.

Azra, enih par telefonskih številk poznam na pamet in še kakšne datume :) Te včasih ponavljam :)
#37
azra
1
Aug 26, 2016
Ana, kako ne verjameš?
Ti kar ponavljaj številke čimvečkrat na dan, boš videla :)
Sporoči, ko ti zraste.
#36
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
nekaj nagaja, napisala sem komentar, pa je izginil in pw mi pravi, da ne more povezati ... in zdajle ne bom pisala ponovno, morda jutri ... lahko noč
#35
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ana... glej, jaz enostavno vem, da smo mi vsi večni. Zobje mi manjkajo, ampak ne bi si jih naredila nove, umetne, tudi, če bi imela denar za najboljše vsadke... Enostavno si želim, da mi začnejo normalno rast, tako kot lasje recimo. :D Če bi bila zdaj ziher, da bi me čakal tam nekje moj princ iz sanj, pa bi se vsak dan večkrat koncentrirala na številke ... tako pa... pač... ne obremenjujem se s tem... So pa Viktorju zrasli 3 zobje, pa sploh ne ve za Grabovoja... v sedmih mesecih... posluišaj intervju... https://www.youtube.com/watch?v=QexJnbHGGpI

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti", 29.09.2014. - YouTube

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti" 29.09.2014, "Živjeti bez vode" Na rubu znanosti - HTV emisije na zahtjev: h
#34
Ana Kos
1
Aug 25, 2016
Zmago, vidim :P
#33
zmago
0
Aug 25, 2016
raste mi tretja rit
#32
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, hvala ti za odgovor. Veš, jaz občudujem ljudi s tolikšno vero, kot jo imaš ti. Jaz skoraj ničemur kaj dosti ne verjamem. Oz. prosim (molim), da bi bilo tako, kot je najbolje - kako je najbolje, pa tudi vedno jaz ne morem vedeti ... :)

Lp
#31
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ne... začel je rast in je nehal, ker ne delam na tem. Bi morala vsak dan delat koncentracije, a se mi ne da.
#30
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Torej, Dajana, imaš tretji zob?
Mene pravzaprav zanima samo to, če imaš tretji zob!
#29
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ana... zobje, udi itd... rastejo popolnoma normalno. Ne rastejo samo zaradi programa, na katerem je človek že tisočletja. Da obstajajo bolezni, starost in smrt. To je samo program. Če ga ni v zasnovi, pa je treba zamenjat DNK. :)
#28
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, in tvoj tretji zob?
Veš, da sem jaz govorila o tem s svojo zobozdravnico.
Je rekla, da seveda lahko zraste tretji zob - če je kakšna zasnova več v dlesni. To bi pa vedeli, če bi imeli Rtg sliko iz otroštva ...
#27
Dajana Babič
0
Aug 22, 2016
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=343189889402921&set=gm.634353010074387&type=3&theater;
#26
Komentar izbrisal Dajana Babič
Pokaži več komentarjev
Dajana  Babič
Dajana Babič
Objavil/a 2015-05-02 10:22:27 (May 02, 2015)
Starejša objava Novejša objava
Tehnologija regeneracije zuba - YouTube

http://www.vecnamladost1489999.com/tehnologije/ NAPOMENA: Neke reči su na klipu prevedene sa Ruskog jezika koje ne treba da se prevode jer je to novi vokabul...

KATEGORIJE OBJAVE
ZADNJE OBJAVE
Slovenija, nehaj se delati, da si ničvredna!
Nastja bila prva v svoji skupini na TheVoice, finale je 21.oktobra
Oktober: roza mesec
Kako še slepec vidi, da gre za false flag?
Kako se živi v Beogradu?
O resnici in kontroli
Ko se roke združijo, je vse mogoče
Prostitutka
Stara zdravilka duše pravi
Prebujanje vojaka
ZADNJI KOMENTARJI
KATEGORIJE
IŠČI PO ARHIVU
Oktober 2017
PTSČPSN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Oglasi

če ste se poškodovali na delovnem mestu, potem je nujna prijava poškodbe pri delu, saj ima večina delodajalcev sklenjeno zavarovanje svojih zaposlenih in vam posledično pripada tudi določena odškodnina. 

Kategorija: Storitve

Cena: Pokličite za ceno

strešniki gerard so tako kakovostni, da so odpori na vse vremenske razmere. prav tako so enostavni za namestitev, saj jih večinoma lahko kar namestite na obstoječo strešno kritino.

Kategorija: Gradbeni material

Cena: Pokličite za ceno

najboljša otroška trgovina je tista, ki nudi vse, kar družinica potrebuje ob prihodu novega družinskega člana. ena od takih trgovin je tudi spletna trgovina hajdi.si, ki ponuja tudi razne popuste za tiste, ki bi te izdelke želeli kupiti po malce nižji ceni. 

Kategorija: Ostala otroška oprema

Cena: Pokličite za ceno

zlatarna muršič izdeluje nakit po naročilu. če torej iščete poročne prstane in bi radi, da bi bili le-ti nekaj posebnega, potem obiščite njihovo spletno stran. prstane vam bodo naredili hitro in kvalitetno ter v skladu z vašimi željami. 

Kategorija: Modni dodatki

Cena: Pokličite za ceno

looking for reputable and accredited private credit companies that give loans a chance to live. did banks and other financial institutions refuse you? do not look for more than we are here to make all your financial problems become a thing of the past. no social security number is required and no credit check is needed, 100% is guaranteed.

Kategorija: Nepremičnine

Cena: 1 €

če želite, da bodo vaša lesena vrata še dolgo časa izgledala kot nova, uporabite vosek silvacera

Kategorija: Gradbeni material

Cena: Pokličite za ceno

6302.)  cashelmara 1

Kategorija: Leposlovje

Cena: 14.99 €

7637.) shakespeare

Kategorija: Leposlovje

Cena: 9.99 €

2636.) bhakti

Kategorija: Duhovnost in osebna rast

Cena: 9.99 €

351.)  uporniki z razlogom

Kategorija: Šolska literatura

Cena: 19.99 €

128.) akademski slikar stane jagodič

Kategorija: Naravoslovje

Cena: 24.99 €

Kategorija: Kolesarska oprema

Cena: Pokličite za ceno

Prikaži več
Zapri predvajalnik
Prikaži seznam predvajanja
Prestavi predvajalnik
Povečaj