Raste mi tretji zob!

Objavil/a Dajana Babič, dne 2015-05-02 ob 10:22:27

Pred nekako šestimi leti so mi izpadle skoraj vse plombe na zobeh. Zgornja sedmica in šestica na desni sta mi kar odpadli, ostali so samo štrclji. Spodnja šestica na levi, ki je imela krono, se mi je majala. Potegnila sem krono dol, spodaj pa so bili samo štrljci od zoba. S takim stanjem v zobeh pač živim od takrat. Nisem šla k zobarju, ker bi potrebovala ogromno denarja za popravilo. Razen tega sem celo življenje hodila k zobarju in mi je bila to vedno velika muka. Nekako je bilo preveč naenkrat. Rekla sem si... bom počakala, da dobim nek denar in bom šla popravit vse naenkrat. Denarja ni bilo... in navadila sem se živeti z luknjami v zobeh... No, nisem se navadila... :)

Pred nekaj leti sem videla video na youtube, da nekje v Rusiji raste ženski tretji zob in pokazalo se mi je majhno upanje. :) Dokler nisem slišala za Grabovoja. Da ima zdravilne kode za vse bolezni, da oživlja ljudi od mrtvih, In da ima kode za rast zob. Kode za rast zob!!!!

Evo, za to vem malo več kot eno leto.  Malo sem se koncentrirala na številko za rast zob, malo se nisem, nekako po novem letu, pa to delam vsak dan zvečer od desetih do enajstih. In povem vam... če ne bi vsakih pet minut preverjala, če je kaj novega, bi bilo vse skupaj gotovo hitreje. Pred enim tednom se mi je začel majati štrcelj, ki je ostal od starega zoba, spodaj levo, šestica... In potem se je pokazala bela barva... Najprej nisem bila prepričana, da je to nov zob, zdaj pa je zob velik že nekaj milimetrov in se vsak dan vidno spreminja - raste. Ker je okolica grda za videt, tega za zdaj nisem fotografirala, bom pa naredila fotko takoj, ko bom mislila, da je za "javnost".

Rast zob 216 548 219 716

Bolezni zob in ustne votline...1488514... 
Vnetje dlesni... 548432123...
Karies...5148584...
Ciste v ustni votlini... 14218877...
Akutni zobobol...5182544...
Paradontoza... 58145421...

za regeneracijo ali kreacijo zob se predhodno uporabi št. niz 698314819516, na koncu pa še pospeševalnik: 938199.

Koncentrirajte se na mali prst leve roke.

Osvetlite s srebrno barvo vse zobe in jih vidite, kot da že obstajajo.

Koncentracijo je treba delati večkrat na dan do popolne izrasti zob. Največ delati koncentracijo od 22 do 23. ure.

Za komentiranje morate biti prijavljeni.
žiga
2
Aug 28, 2016
raste mi brada!
#44
azra
0
Aug 27, 2016
Ana, mogoče bo tudi to pomagalo, kaj pa veš. Nikoli ne reci nikoli :)
Pravijo: če verjameš se bo zgodilo. Hm... vsak si razlaga po svoje, a ne?
Saj veš, da jaz ne verjamem v te čire-čare , ampak vsak ima pravico verjeti v kar želi.
Se tudi ne obremenjujem s tem, ne razmišljam o posmrtnem življenju. Živim zdaj, za ta trenutek.
#43
Komentar izbrisal Dajana Babič
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Marta.... tukaj je naša skupina, kjer dobiš vse informacije: https://www.facebook.com/groups/857262711062139/

1001105010 mir Grigori Grabovoi Public Group | Facebook

1001105010 mir Grigori Grabovoi has 6,086 members. Pravila grupe 1001105010 mir Grigori Grabovoi - Grupa širi tehnologi
#41
Komentar izbrisal Dajana Babič
Marta
0
Aug 26, 2016
Dajana,

zanima me, kako je z rastjo zobeka?
In kako se uporablja te številke?
#39
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Ana... kot rečeno... DNK se lahko spremeni. :)
#38
Ana Kos
0
Aug 26, 2016
Bom malo obnovila včerajšnji komentar, upam, da ne spet bo izginil:

Moja zobozdravnica bi rekla, da je tale Viktor pač imel več zobnih zasnov. To bi se videlo, če bi naredili Rtg v njegovem otroštvu, preden je bil že manjko :)
Dejstvo je, da včasih zraste kakšen zob človeku, ki dobi protezo, pa le-ta draži dlesen.

Azra, enih par telefonskih številk poznam na pamet in še kakšne datume :) Te včasih ponavljam :)
#37
azra
1
Aug 26, 2016
Ana, kako ne verjameš?
Ti kar ponavljaj številke čimvečkrat na dan, boš videla :)
Sporoči, ko ti zraste.
#36
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
nekaj nagaja, napisala sem komentar, pa je izginil in pw mi pravi, da ne more povezati ... in zdajle ne bom pisala ponovno, morda jutri ... lahko noč
#35
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ana... glej, jaz enostavno vem, da smo mi vsi večni. Zobje mi manjkajo, ampak ne bi si jih naredila nove, umetne, tudi, če bi imela denar za najboljše vsadke... Enostavno si želim, da mi začnejo normalno rast, tako kot lasje recimo. :D Če bi bila zdaj ziher, da bi me čakal tam nekje moj princ iz sanj, pa bi se vsak dan večkrat koncentrirala na številke ... tako pa... pač... ne obremenjujem se s tem... So pa Viktorju zrasli 3 zobje, pa sploh ne ve za Grabovoja... v sedmih mesecih... posluišaj intervju... https://www.youtube.com/watch?v=QexJnbHGGpI

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti", 29.09.2014. - YouTube

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti" 29.09.2014, "Živjeti bez vode" Na rubu znanosti - HTV emisije na zahtjev: h
#34
Ana Kos
1
Aug 25, 2016
Zmago, vidim :P
#33
zmago
0
Aug 25, 2016
raste mi tretja rit
#32
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, hvala ti za odgovor. Veš, jaz občudujem ljudi s tolikšno vero, kot jo imaš ti. Jaz skoraj ničemur kaj dosti ne verjamem. Oz. prosim (molim), da bi bilo tako, kot je najbolje - kako je najbolje, pa tudi vedno jaz ne morem vedeti ... :)

Lp
#31
Dajana Babič
1
Aug 25, 2016
Ne... začel je rast in je nehal, ker ne delam na tem. Bi morala vsak dan delat koncentracije, a se mi ne da.
#30
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Torej, Dajana, imaš tretji zob?
Mene pravzaprav zanima samo to, če imaš tretji zob!
#29
Dajana Babič
1
Aug 25, 2016
Ana... zobje, udi itd... rastejo popolnoma normalno. Ne rastejo samo zaradi programa, na katerem je človek že tisočletja. Da obstajajo bolezni, starost in smrt. To je samo program. Če ga ni v zasnovi, pa je treba zamenjat DNK. :)
#28
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, in tvoj tretji zob?
Veš, da sem jaz govorila o tem s svojo zobozdravnico.
Je rekla, da seveda lahko zraste tretji zob - če je kakšna zasnova več v dlesni. To bi pa vedeli, če bi imeli Rtg sliko iz otroštva ...
#27
Dajana Babič
0
Aug 22, 2016
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=343189889402921&set=gm.634353010074387&type=3&theater;
#26
Komentar izbrisal Dajana Babič
Pokaži več komentarjev
Dajana  Babič
Dajana Babič
Objavil/a 2015-05-02 10:22:27 (May 02, 2015)
Starejša objava Novejša objava
Tehnologija regeneracije zuba - YouTube

http://www.vecnamladost1489999.com/tehnologije/ NAPOMENA: Neke reči su na klipu prevedene sa Ruskog jezika koje ne treba da se prevode jer je to novi vokabul...

KATEGORIJE OBJAVE
ZADNJE OBJAVE
Vodja
Prebežniki in vsi ostali
EU in Slovenci
Zelena lepotica (La belle verte)
O stanju duha pred volitvami
Previsok krvni tlak se lahko ozdravi v 21 dneh
Država je iluzija, sistem nas ne bo rešil
Slovenec posluša avtoriteto in ne svojega srca
Kako misli in se obnaša programirani človek?
Programirani smo!
ZADNJI KOMENTARJI
KATEGORIJE
IŠČI PO ARHIVU
Maj 2018
PTSČPSN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Oglasi

omega 3 maščobne kisline skrbijo za bolj zdravo srce in naše ožilje. vse izdelke, ki vsebujejo omega 3 pa lahko dobite pri ponudniku hiša zdravja!

Kategorija: Prehranska dopolnila

Cena: 1 €

aloe vera, ki jo lahko dobite pri podjetju hiša zdravja, vam nudi različne vrste zaščite za vašo kožo. izdelki aloe vere so primerni tudi za občutljivo kožo.

Kategorija: Lekarna

Cena: 1 €

7576.) krvni delež

Kategorija: Leposlovje

Cena: 9.99 €

vas zanima kaj prinaša nov zakon gdpr? če bi želeli izvedeti kako bo to vplivalo na vaše poslovanje, vas vabimo, da se prijavite na gdpr seminar.

Kategorija: Tečaji in delavnice

Cena: Pokličite za ceno

3611.) ščebetv vojni

Kategorija: Mladinska literatura

Cena: 8.99 €

0195.) julij cezar

Kategorija: Mladinska literatura

Cena: 9.99 €

1030.) komedijant hermelin

Kategorija: Šolska literatura

Cena: 9.99 €

180.) dnevnik partizana ii, iii  cena je za kos

Kategorija: Družboslovje

Cena: 9.99 €

5955.) brassoo breme

Kategorija: Duhovnost in osebna rast

Cena: 9.99 €

potrebujete najem tiskalnika, pa ne veste kje ga dobiti? brez skrbi, obiščite podjetje anderwald, kjer si lahko najamete tiskalnik proizvajalca kyocera.

Kategorija: Storitve

Cena: 1 €

barvni laserski multifunkcijski tiskalnik priznanega proizvajalca kyocera. obiščite spletno stran podjetja anderwald in si poglejte ponudbo tiskalnikov!

Kategorija: Storitve

Cena: 499 €

fotokoprini stroj je naprava, ki jo potrebujejo fizične osebe in tudi podjetja. če bi radi imeli kvalitetno kopirno napravo, potem obiščite spletno stran podjetja anderwald, ki vam nudi kopirne stroje proizvajalcev konica minolta in kyocera.

Kategorija: Storitve

Cena: 1 €

Prikaži več
Zapri predvajalnik
Prikaži seznam predvajanja
Prestavi predvajalnik
Povečaj