Raste mi tretji zob!

Objavil/a Dajana Babič, dne 2015-05-02 ob 10:22:27

Pred nekako šestimi leti so mi izpadle skoraj vse plombe na zobeh. Zgornja sedmica in šestica na desni sta mi kar odpadli, ostali so samo štrclji. Spodnja šestica na levi, ki je imela krono, se mi je majala. Potegnila sem krono dol, spodaj pa so bili samo štrljci od zoba. S takim stanjem v zobeh pač živim od takrat. Nisem šla k zobarju, ker bi potrebovala ogromno denarja za popravilo. Razen tega sem celo življenje hodila k zobarju in mi je bila to vedno velika muka. Nekako je bilo preveč naenkrat. Rekla sem si... bom počakala, da dobim nek denar in bom šla popravit vse naenkrat. Denarja ni bilo... in navadila sem se živeti z luknjami v zobeh... No, nisem se navadila... :)

Pred nekaj leti sem videla video na youtube, da nekje v Rusiji raste ženski tretji zob in pokazalo se mi je majhno upanje. :) Dokler nisem slišala za Grabovoja. Da ima zdravilne kode za vse bolezni, da oživlja ljudi od mrtvih, In da ima kode za rast zob. Kode za rast zob!!!!

Evo, za to vem malo več kot eno leto.  Malo sem se koncentrirala na številko za rast zob, malo se nisem, nekako po novem letu, pa to delam vsak dan zvečer od desetih do enajstih. In povem vam... če ne bi vsakih pet minut preverjala, če je kaj novega, bi bilo vse skupaj gotovo hitreje. Pred enim tednom se mi je začel majati štrcelj, ki je ostal od starega zoba, spodaj levo, šestica... In potem se je pokazala bela barva... Najprej nisem bila prepričana, da je to nov zob, zdaj pa je zob velik že nekaj milimetrov in se vsak dan vidno spreminja - raste. Ker je okolica grda za videt, tega za zdaj nisem fotografirala, bom pa naredila fotko takoj, ko bom mislila, da je za "javnost".

Rast zob 216 548 219 716

Bolezni zob in ustne votline...1488514... 
Vnetje dlesni... 548432123...
Karies...5148584...
Ciste v ustni votlini... 14218877...
Akutni zobobol...5182544...
Paradontoza... 58145421...

za regeneracijo ali kreacijo zob se predhodno uporabi št. niz 698314819516, na koncu pa še pospeševalnik: 938199.

Koncentrirajte se na mali prst leve roke.

Osvetlite s srebrno barvo vse zobe in jih vidite, kot da že obstajajo.

Koncentracijo je treba delati večkrat na dan do popolne izrasti zob. Največ delati koncentracijo od 22 do 23. ure.

profileimage
Všeč mi je
0
Komentarji
44
žiga
2
Aug 28, 2016
raste mi brada!
#44
azra
0
Aug 27, 2016
Ana, mogoče bo tudi to pomagalo, kaj pa veš. Nikoli ne reci nikoli :)
Pravijo: če verjameš se bo zgodilo. Hm... vsak si razlaga po svoje, a ne?
Saj veš, da jaz ne verjamem v te čire-čare , ampak vsak ima pravico verjeti v kar želi.
Se tudi ne obremenjujem s tem, ne razmišljam o posmrtnem življenju. Živim zdaj, za ta trenutek.
#43
Komentar izbrisal Dajana Babič
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Marta.... tukaj je naša skupina, kjer dobiš vse informacije: https://www.facebook.com/groups/857262711062139/

1001105010 mir Grigori Grabovoi Public Group | Facebook

1001105010 mir Grigori Grabovoi has 6,086 members. Pravila grupe 1001105010 mir Grigori Grabovoi - Grupa širi tehnologi
#41
Komentar izbrisal Dajana Babič
Marta
0
Aug 26, 2016
Dajana,

zanima me, kako je z rastjo zobeka?
In kako se uporablja te številke?
#39
Dajana Babič
0
Aug 26, 2016
Ana... kot rečeno... DNK se lahko spremeni. :)
#38
Ana Kos
0
Aug 26, 2016
Bom malo obnovila včerajšnji komentar, upam, da ne spet bo izginil:

Moja zobozdravnica bi rekla, da je tale Viktor pač imel več zobnih zasnov. To bi se videlo, če bi naredili Rtg v njegovem otroštvu, preden je bil že manjko :)
Dejstvo je, da včasih zraste kakšen zob človeku, ki dobi protezo, pa le-ta draži dlesen.

Azra, enih par telefonskih številk poznam na pamet in še kakšne datume :) Te včasih ponavljam :)
#37
azra
1
Aug 26, 2016
Ana, kako ne verjameš?
Ti kar ponavljaj številke čimvečkrat na dan, boš videla :)
Sporoči, ko ti zraste.
#36
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
nekaj nagaja, napisala sem komentar, pa je izginil in pw mi pravi, da ne more povezati ... in zdajle ne bom pisala ponovno, morda jutri ... lahko noč
#35
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ana... glej, jaz enostavno vem, da smo mi vsi večni. Zobje mi manjkajo, ampak ne bi si jih naredila nove, umetne, tudi, če bi imela denar za najboljše vsadke... Enostavno si želim, da mi začnejo normalno rast, tako kot lasje recimo. :D Če bi bila zdaj ziher, da bi me čakal tam nekje moj princ iz sanj, pa bi se vsak dan večkrat koncentrirala na številke ... tako pa... pač... ne obremenjujem se s tem... So pa Viktorju zrasli 3 zobje, pa sploh ne ve za Grabovoja... v sedmih mesecih... posluišaj intervju... https://www.youtube.com/watch?v=QexJnbHGGpI

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti", 29.09.2014. - YouTube

Victor Truviano u emisiji "Na rubu znanosti" 29.09.2014, "Živjeti bez vode" Na rubu znanosti - HTV emisije na zahtjev: h
#34
Ana Kos
1
Aug 25, 2016
Zmago, vidim :P
#33
zmago
0
Aug 25, 2016
raste mi tretja rit
#32
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, hvala ti za odgovor. Veš, jaz občudujem ljudi s tolikšno vero, kot jo imaš ti. Jaz skoraj ničemur kaj dosti ne verjamem. Oz. prosim (molim), da bi bilo tako, kot je najbolje - kako je najbolje, pa tudi vedno jaz ne morem vedeti ... :)

Lp
#31
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ne... začel je rast in je nehal, ker ne delam na tem. Bi morala vsak dan delat koncentracije, a se mi ne da.
#30
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Torej, Dajana, imaš tretji zob?
Mene pravzaprav zanima samo to, če imaš tretji zob!
#29
Dajana Babič
0
Aug 25, 2016
Ana... zobje, udi itd... rastejo popolnoma normalno. Ne rastejo samo zaradi programa, na katerem je človek že tisočletja. Da obstajajo bolezni, starost in smrt. To je samo program. Če ga ni v zasnovi, pa je treba zamenjat DNK. :)
#28
Ana Kos
0
Aug 25, 2016
Dajana, in tvoj tretji zob?
Veš, da sem jaz govorila o tem s svojo zobozdravnico.
Je rekla, da seveda lahko zraste tretji zob - če je kakšna zasnova več v dlesni. To bi pa vedeli, če bi imeli Rtg sliko iz otroštva ...
#27
Dajana Babič
0
Aug 22, 2016
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=343189889402921&set=gm.634353010074387&type=3&theater;
#26
Komentar izbrisal Dajana Babič
Pokaži več komentarjev
Dajana  Babič
Dajana Babič
Objavil/a 2015-05-02 10:22:27 (May 02, 2015)
Starejša objava Novejša objava
Tehnologija regeneracije zuba - YouTube

http://www.vecnamladost1489999.com/tehnologije/ NAPOMENA: Neke reči su na klipu prevedene sa Ruskog jezika koje ne treba da se prevode jer je to novi vokabul...

KATEGORIJE OBJAVE
ZADNJE OBJAVE
Prebujanje vojaka
Izstop iz EU? Sploh ne bi smeli it noter!
Moja izkušnja na konzultacijah in na seminarju z Inno Jarovajo
Zakaj se pri Slovencih nič ne premakne?
Razpad Jugoslavije in države naslednice leta 2017
Britanski tajni agent priznal, da je ubil princeso Diano
Ko umre otrok
V spomin Toniju Mrlaku
Maks Fabiani zagrizen fašist, aktiven dejavnik poitalijančevanja Slovencev
Kaj prinaša pokop človeka?
ZADNJI KOMENTARJI
KATEGORIJE
IŠČI PO ARHIVU
Avgust 2017
PTSČPSN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Oglasi

353.) človek , delo in strukture

Kategorija: Mladinska literatura

Cena: 14.99 €

1645.)  rumena vrtnic  

Kategorija: Leposlovje

Cena: 9.99 €

100.) holz, knjigi sta kot novi primerni za darilo

Kategorija: Zdravje

Cena: 14.99 €

športni portal nudi razne bonuse, če stavite na bet365 v vrednosti do 100 eur. za prevzem tega bonusa dodatno vplačilo ni potrebno. več informacij o tem bonusu najdete na spletni strani: http://www.sportni-portal.com/bet365-bonus.

Kategorija: Storitve

Cena: Pokličite za ceno

še vedno iščete pravo destinacijo za letošnji dopust? preverite kreta last minute ponudbo podjetja potuj nekam, saj lahko pri njih najdete res super ugodne počitnice. prav tako je kreta ena od tistih destinacij, ki jih lahko obiščete v katerem koli letnem času, saj ima tudi bogato zgodovino, ki bo navdušila tudi tiste, ki vam ni do celodnevnega poležavanja na vročem soncu.

Kategorija: Počitnice

Cena: Pokličite za ceno

če iščete primerno darilo za vašo prijateljico, ki ima mobilni telefon huawei p10, je ovitek za mobilni telefon zagotovo darilo, s katerim ne morete zgrešiti. tudi če že ima en ovitek, bo zagotovo vesela še drugega, saj bo lahko oba ovitka kombinirala glede na oblačila. 

Kategorija: Oprema in dodatki

Cena: Pokličite za ceno

iščete igrače za pse, ki jih boste podarili vašemu kužku, da mu ne bo dolgčas? v pasji štacuni imamo veliko igrač za pse in prepričani smo, da boste tudi vi našli primerno igračo ali žogico. poleg igrač pa imamo v ponudbi tudi pasja ležišča, povodce in oprsnice, gps sledilnike in še kaj bi se našlo. najbolje, da kar preverite našo celotno ponudbo, ki je dostopna na spletni strani.

Kategorija: Oprema za pse

Cena: Pokličite za ceno

6250.) osterreich

Kategorija: Otroška literatura

Cena: 12.99 €

7361.) jesti modro

Kategorija: Leposlovje

Cena: 9.99 €

za vse, ki iščete večji družinski avto, je peugeot 308 prava izbira, saj je dovolj prostoren, ima velik prtljažnik ter tudi sistem isofix, da bodo vaši malčki varni v avtu. poleg udobne vožnje pa vas bo verjetno prepričala tudi nizka poraba. vse ostale prednosti tega vozila, si lahko preberete v članku, ki je objavljen na spletni strani avto magazina. 

Kategorija: Storitve

Cena: Pokličite za ceno

prednosti vozila kia ceed: nizka poraba, številna dodatna oprema, ki je že vključena v osnovno ceno, vzvratna kamera in parkirni senzorji, zelo udobni prednji sedeži in še bi lahko naštevali. celoten članek, si lahko preberete na avto-magazin. 

Kategorija: Avtodeli in oprema

Cena: Pokličite za ceno

517.) naše morje

Kategorija: Naravoslovje

Cena: 14.99 €

Prikaži več
Zapri predvajalnik
Prikaži seznam predvajanja
Prestavi predvajalnik
Povečaj