Ambient
Žurnal 24
pred 2 urami

S salto in grdo poškodbo končal Giro

Član Astane Tanel Kangert je moral končati dirko po Italiji zaradi zloma komolca.

S salto in grdo poškodbo končal Giro - zurnal24

Žurnal 24
pred 3 urami

Prvi vrhunec evropske klubske sezone

Sredin večer v Stockholmu bo zaznamoval finale nogometne evropske lige. Ob 20.45 bosta finalni obračun začela amsterdamski Ajax in Manchester United. Zmagovalec finala, ki ga bodo sodili slovenski sodniki na čelu z Damirjem Skomino, si bo priigral igranje v ligi prvakov.

Prvi vrhunec evropske klubske sezone - zurnal24

Sredin večer v Stockholmu bo zaznamoval finale nogometne evropske lige. Ob 20.45 bosta finalni obračun začela amsterdamski Ajax in Manchester United.
Žurnal 24
pred 6 urami

Ime novega trenerja bo znano ...

V zaključku meseca maja bo znan naslednik Luisa Enriqueja.

Ime novega trenerja bo znano ... - zurnal24

Žurnal 24
pred 7 urami

Otroke mu varuje zasebni detektiv

Košarkarju Golden State Warriors grozijo s smrtjo. Na udaru so celo njegovi otroci.

Otroke mu varuje zasebni detektiv - zurnal24

Žurnal 24
pred 8 urami

Ronaldo ostro nad medije in kritike

Cristiano Ronaldo je po osvojitvi naslova španskega prvaka medijem očital nepravično obravnavo ter poslal jasno sporočilo vsem svojim kritikom in nasprotnikom.

Ronaldo ostro nad medije in kritike - zurnal24

Žurnal 24
pred 10 urami

Pingvini s pravljičnim izidom na pragu finala

Branilci naslova v hokejski ligi NHL Pittsburgh Penguins so le še zmago oddaljeni od uvrstitve v veliki finale.

Pingvini s pravljičnim izidom na pragu finala - zurnal24

Žurnal 24

"Zdaj sledijo trije dnevi pijančevanja"

Rijeka je opd vodstvom Matjaža Keka osvojila naslov državnega prvaka. Prvega v 70-letni zgodovini kluba. "Zgodil se je čudeč, a tudi to se zgodi enkrat v življenju," je trenutek pospremil slovenski strateg.

"Zdaj sledijo trije dnevi pijančevanja" - zurnal24

Rijeka je pod vodstvom Matjaža Keka osvojila naslov državnega prvaka. Prvega v 70-letni zgodovini kluba. "Zgodil se je čudež, a tudi to se zgodi enkra
Žurnal 24
pred 11 urami

Kelti po ponižanju vstali iz pepela

Košarkarji Boston Celtics so na tretji finalni tekmi vzhodne konference v gosteh premagali Cleveland Cavaliers in znižali na 1:2 v zmagah.

Kelti po ponižanju vstali iz pepela - zurnal24

Žurnal 24
pred 20 urami

Švedi po loteriji na svetovnem prestolu

Hokejisti Švedske so v finalu po kazenskih strelih ugnali Kanado (2:1) in se okitili s svojim desetim naslovom svetovnih prvakov. Bronasto medaljo so osvojili Rusi.

Švedi po loteriji na svetovnem prestolu - zurnal24

Žurnal 24

Prošt spet prvak pokala EHF

Rokometaši Göppingena so v finalu zaključnega turnirja evropskega pokala EHF v domači dvorani premagali Füchse iz Berlina (30:22).

Prošt spet prvak pokala EHF - zurnal24

Žurnal 24
pred 21 urami

Evropski naslov prvič v turških rokah

Košarkarji Fenerbahçeja so novi evropski klubski prvaki.

Evropski naslov prvič v turških rokah - zurnal24

Žurnal 24
pred 22 urami

Real do 33. prvenstvene lovorike

Zadnje kolo elitne španske nogometne lige ni prineslo spremembe na vrhu lestvice.

Real do 33. prvenstvene lovorike - zurnal24

Žurnal 24
pred 23 urami

Kek izpolnil sanje Rečanov

Nogometaši Rijeke so prvič v zgodovini osvojili naslov hrvaškega prvaka.

Kek izpolnil sanje Rečanov - zurnal24

Žurnal 24

Rogaška se še ni odrekla naslovu

Košarkarji Uniona Olimpije niso izkoristili prve zaključne žogice za zmago v državnem prvenstvu.

Rogaška se še ni odrekla naslovu - zurnal24

Žurnal 24
pred 1 dnevi

Zverev presenetil Đokovića

Nemški teniški igralec Alexander Zverev je v finalu turnirja ATP v Rimu z nagradnim skladom 4.273.775 dolarjev premagal Srba Novaka Đokovića s 6:4 in 6:3.

Zverev presenetil Đokovića - zurnal24

Žurnal 24

Sprint Jungelsu, Polanc ostal visoko

Na jubilejni stoti dirki po Italiji so kolesarji opravili s 15. etapo.

Sprint Jungelsu, Polanc ostal visoko - zurnal24

Žurnal 24

Gorica v Evropi, remiji borcev za obstanek

V nedeljo popoldne je bilo odigranih vseh pet tekem predzadnjega 35. kola elitne slovenske nogometne lige.

Gorica v Evropi, remiji borcev za obstanek - zurnal24

Žurnal 24

Terry se je poslovil v slogu

Končano je angleško nogometno prvenstvo za sezono 2016/17.

Terry se je poslovil v slogu - zurnal24

Žurnal 24

Potolčeni Gajser daleč od vrha

Slovenski motokrosist Tim Gajser je na preizkušnji za svetovno prvenstvo v Nemčiji končal na skupno 11. mestu.

Potolčeni Gajser daleč od vrha - zurnal24

Žurnal 24

Juventus prvak še šestič zapored

V italijanskem nogometnem prvenstvu je 37. kolo dalo dokončno odločitev o prvaku.