Poraz v Krškem
Objavljeno Sep 07, 2014

V 5. krogu 2. SNL je članska ekipa gostovala pri vodilnem na lestvici v Krškem. Po domači zmagi v prejšnjem krogu proti Aluminiju se je ekipa na pot odpravila optimistično. Kot se je izkazalo kasneje na tekmi se samo z optimizmom ne pride daleč. Igralci Šenčurja so domače pokrivali na preveliki razdalji ter izgubljali moč in tekli kjer ni bilo potrebe. Prav tako v celi tekmi niso naredili niti enega prekrška, za katerega bi lahko rekli, da je bil nekoliko ostrejši. V prvih 15. minutah tekme so imeli domači terensko premoč resnejših akcij pa ni bilo z nobene strani. Prvi so zapretili igralci Šenčurja, ki so po lepi akciji žogo spravili do Ljubijankića. Ta je po preigravanju prišel do strela, vendar domači vratar večjih težav ni imel. V nadaljevanju so imeli matno pozicijo domači, ki pa so zadeli samo prečko. V 36. minuti pa so domači kronali svojo premoč. Po podaji za hrbet branilcem Šenčurja je s strelom po tleh v dolgi kot za domače vodstvo poskrebel Bučar. Z 1:0 se je prvi del tudi končal. Premalo agresivna igra Šenčurja v prvem delu ni obetala boljšega nadaljevanja. To se je kmalu v drugem delu tudi potrdilo. V teku je bila 53. minuta, ko so domači po hitri akciji z povsem enostavno akcijo prišli do povišanja vodstva na 2:0. Strelec za drugi domači zadetek je bil Slivšek. Po tem vodstvu sta za Šenčur poiskusila Beganović in Košnik vendar strela nista prinesla spremembe izida. V končnici tekem bi domači lahko dosegli še tretji gol a so zadeli vratnico. Tekmo bo treba čim prej pozabiti in se naučiti kako se ne sme igrati. Naslednja tekma bo v petek 12.09. ob 19.00 proti Dravinji Kostroj v Šenčurju.