Člani v drugem krogu pokala NZS
Objavljeno Aug 22, 2014

Po dveh krogih v 2. SNL je prišel čas tudi za 1. krog v pokalu NZS. Ekipa Šenčurja je potovala na skrajni vzhod Slovenije. V Lendavi so se pomerili z domačim tretjeligašem Nafto 1903. V  prvem delu je Šenčur prevladoval na terenu in si ustvaril tudi nekaj lepih priložnosti za zadetek, domači pa so več ali manj prežali na kontre. Le te jim niso kaj dosti uspevale saj razen enega strela, ki ga je Deronja zlahka ukrotil, niso bili nevarni. Za Šenčur bi najprej lahko zadel Ljubijankić, ki se je znašel iz oči v oči z domačim vratarjem. Njegov strel je na žalost končal mimo leve vratnice. Tudi Pavlin je bil blizu cilja, a je njegov prosti strel oplazil vratnico. Tretjo priložnost je zapravil Kokalj, ki je z obrata streljal preko vrat. Tudi v drugem delu se slika naigrišču ni spremenila. Šenčurjani so pletli akcije pred in v kazenskem prostoru domačih a zadetka ni in ni bilo. Sledil je podaljšek 2x15 minut. Tudi v podaljšku so prevladovali gostje. Ko je že kazalo na streljanje 11m je akcijo pričel Aljančič, nadaljeval Splichal, zaključil pa Ljubijankić. Tekla je 119 minuta in s tem je bilo srečanje bolj ali manj odločeno. Na koncu zaslužen zmaga in pohvale za borbenost do zadnje minute. Tekmeca v drugem krogu pokala bo določil žreb, vsi pa vabljeni v nedeljo 24.08. ob 17.00 uri na tekmo tretjega kroga proti zelo močni ekipi iz Ankarana.