ZZZS – Zahtevamo takojšnjo odobritev za Reneja!

Objavil/a SKO skupina kazenska ovadba, dne 2014-05-07 ob 16:01:09

Zaključili smo zbiranje podpisov in poslali na naslove - Sama Fakina, Vlade RS, Predsedniku RS, Ministrstvu za zdravstvo, vsem poslanskim strankam in skupinam, vsem poslancem

Vendar pa prihaja še pomembnejša zadeva - Zahteva za takojšnjo razrešitev Fakina, saj je Ustavno sodišče ugotovilo neustavnost členov, ki določajo zdravljenje v tujini. Ugotovilo  je na konkretnem primeru, ki ga je odvetniška pisarna Ana Jug iz Nove gorice poslala na Ustavno sodišče, primer pa je zelo podoben Renejevemu, zahtevana amputacija. Odločbe prvo in drugo stopenjskega sodišča so zavrnene in poslane v novo odločanje!! Torej - Samo Fakin, nasvidenje v neki tretji banana republiki, v Sloveniji dela za vas ne sme biti več!!  Zahteva z vsemi podpisniki gre dodatno še drugič danes na že omenjene naslove - rok odločanja je en teden, sicer Kazenske ovadbe!!!! Podlaga omenjeni trdni dokazi. 

In tole je aroganca pokvarjenega Fakina, kot je zaveden tudi v slovarju slovenskega jezika. Obvlada samo eno stvar - manipuliranje z denarjem. Naženimo ga iz ZZZS, ne sme zlorabljati naš denar!!

 

Pravkar smo prejeli informacijo, da je kriminalec Samo Fakin spet zlorabil svoj uradni položaj, ki mu ga plačujemo mi - zavrnil je Reneja!! Ljudje, dovolj je tega, zberimo res veliko podpisov, v ponedeljek pa gre zadnje opozorilo Fakinu pred vložitvijo kazenske ovadbe!!!!

ZAHTEVAMO!

Dr. Janez Brecelj želi po hitrem postopku fantku Reneju preprosto odrezati nogo, ker je to zanj in Sama Fakona najenostavnejša in najcenejša rešitev. Žal Rene ni otrok  ožjega dela družine najvplivnejšega župana, sicer bi bila vsota takoj odobrena. Ta župan je pred kakšnim letom  po telefonu poklical Sama Fakina, ki ga je nato sprejel kar pred vhodom na ZZZS in mu nato v nekaj minutah pisno odobril 1 (EN) milijon € za operacijo v ZDA, ki pa se je kaseneje izkazala kot neuspešna. Nobenega konzilija ni bilo, nobenih posvetovanj, nobenih raziskav o možnih rešitvah v Sloveniji, nobenih groženj z najslabšo rešitvijo..

Pri Renejevi težavi pa ima ameriški doktor že 200 uradno zabeleženih uspešnih operacij, po katerih otroci hodijo normalno z obema nogama in junija je ta doktor v Milanu. Zato preprosto ne dovolimo več umazanih zakulisnih iger! Kaj morajo pri nas že otroci doživljati dobesedno rasno razlikovanje, da bi lahko vstopili v odraslo življenje? Že ob prihodu k dr. Janezu Breclju je bila zadeve na hitro zaključena – v poštev pride samo rezanje noge! Na zahtevanje staršev so nato na ZZZS sklicali konzilij, ki pa ni imel kakšnega resnega namena, saj ne more nasprotovati že odločenemu s strani dr. Breclja, ki pa je hkrati vodil tudi konzilij. Prvo negativno mnenje zato ne preseneča, zdaj čakamo na 14.maj, ko naj bi isti konzilij še enkrat odločali o isti zadevi. Vendar tokrat stoji za Renejem širša javnost z zelo jasno zahtevo – Takoj odobrite sredstva za nujen poseg, ki bo Reneju omogočil, da obdrži svojo nogo.

Ob tem se zelo resno sprašujemo, kako je možno, da je dr. Janez Brecelj predstojnik otroškega oddelka ortopedije, pa o načinih zdravljenja nima pojma? Kako je možno sklicati konzilij, katerega vodja je sam dr. Janez Brecelj, ki je izrekel nestrokovno negativno mnenje, člani pa njegovi ožji  sodelavci? Kako je možno, da je Samo Fakin direktor ZZZS, ko pa je celo na sodišču hkrati nastopal v dveh vlogah – obtoženega za zlorabo denarja iz ZZZS, ko je bil še direktor Celjske bolnišnice in v času sojenja že direktor ZZZS? Je pri nas samoumevno, da o svojih zlorabah ali katasofalnih napakah odloča kar ista oseba? Kako je možno brez besed odobriti en milijon, ker je zaprositelj pomembna politična oseba? Smo že tudi v  zdravstvu deljeni na pomembne in ničvredne državljane? Kaj vam to ne smrdi po najhujši korupciji. Neplačanih prispevkov v zdravstveno blagajno je po ocenah za približno 1 milijardo, ne s strani ljudi, ki si tega več ne morejo privoščiti, pač pa s strani delodajalcev, ki preprosto za svoje delavce zdravstvenih obveznosti ne plačajo. Brez posledic! Pa popolna tišina odgovornih pri farmacevtskih dogovarjanjih o cenah zdravil! Ali nepreglednih obnovah bolnišnic!

Spomnimo se, da je še v začetku leta 2011 Fakin govoril o pozitivnem koncu letnega ZZZS delovanja 2011, kaj kmalu prešel na minus 30 in je danes že na minus 150 milijonov€! Je pa hkrati zaskrbljen, kako bomo iz 2,3 milijardnega ZZZS proračuna izplačali plačna nesorazmerja! Kje je njegov glas in ukrepi, ko je vendar jasno, da iz zdravstvene blagajne odteče vsako leto več kot 150 milijonov v zasebne žepe? Zelo nazorno za kakšno nestrokovnost gre pri dveh najodgovornejših osebah pri povsem nepotrebnem zapletu okoli operacije Reneja!

Zato gospoda dr. Janez Brecelj in Samo Fakin – do najkasneje 14. maja bosta objavila javno, da so sredstva za Reneja odobrena. V izogib pravnim kazenskim posledicam, ki jih bodo morale uradno obravnavati ustrezne preiskovalne inštitucije! Govorimo o korupciji, neustavnem razlikovanju državljanov in zlorabi javne funkcije!

Lj., 11.5.2014

Skupina Kazenska ovadba in podpisniki:

1.      Božan Žabjek, Ljubljana

2.      Ivi Špelko, Novo mesto

3.      Zdenko Prizmič, Črnomelj

4.      Katarina Rek, Maribor

5.      Zlatko Hernčič, Ljubljana

6.      Helena Gašperšič, Artviže

7.      Drago Ogorevc- Bresternica

8.      Matjaž Andromako, Ormož,

9.      Andrej Hribar, Domžale

10.  Hrvoje Brkljačić, Zreče

11.  Zvone Kelher, Bate

12.  Ljiljana Radosavljević, Maribor

13.  Ivan Ambrožič, Kostanjevica na Krasu

14.  Lidija Povše, Polšnik

15.  Tadej Hasičević, Ljubljana

16.  Lili Remec, Potoče

17.  Penelopa Saksida, Ljubljana

18.  Mirjana Čakardič, Škofije

19.  Helena Krapež Škoberne, Ljubljana

20.  Milko Ozmec, Maribor

21.  Amela Talić, Renče

22.  Barbara Majcen, Kamnik

23.  Jadranka Umek, Ljubljana

24.  Greg Zupan, Melbourne

25.  Aleksander Laznik, Trbovlje

26.  Cveta Žerovnik, Kranj

27.  Tatjana Tulsi Prijatelj, Ljubljana

28.  Nadja Avsec, Brezovica

29.  Ana Jug, Nova gorica

30.  Bojan Berlot, Nova gorica

31.  Vanja Degoricija, Maribor

32.  Ida Vuk, Tržič

33.  Janez Muhvič, Črnomelj

34.  Jože Gorišek, Rimske toplice

35.  Tanja Cvetrežnik, Ljubljana

36.  Jolanda Miheu, Maribor

37.  Branka Kukovič, Ljubljana

38.  Natalija Jelen, Celje

39.  Uroš Mavri, Cerkno

40.  Samo Ribič, Ljubljana

41.  Cveta Mitrović Matjašič, Maribor

42.  Nejc Jelen, Celje

43.  Luka Jelen, Celje

44.  Marjan Polšak, Celje

45.  Robert Ivešič, Šmartno ob Paki

46.  Stoyan Svet, Postojna

47.  Sonja Umek, Ljubljana

48.  Petra Žitnik, Idrija

49.  Milan Baretić, Vrhnika

50.  Justina Milar, Trbovlje

51.  Vasja Jerovšek, Gozd Martuljek

52.  Marinka Komel, Izola

53.  Zehra Mahmutović, Koper

54.  Petra Mrgole, Trbovlje

55.  Bojan Mehle, Ljubljana

56.  Nastja Rodman, Ljubljana

57.  Mitja Sotlar, Ljubljana

58.  Nataša Tkalec, Maribor

59.  Fatima Kvrgić, Izola

60.  Sašo Klavžar, Spodnja Idrija

61.  Franc Korotaj, Ljubljana

62.  Mira Hace, Ljubljana

63.  Bronislava Hafner, Ljubljana

64.  Iztok Zupančič, Ljubljana

65.  Drago Ogorevc, Bresternica

66.  Alida Blažič. Ajdovščina

67.  Tone Umek, Ljubljana

68.  Maja Guštin, Maribor

69.  Minka Marič, Portorož

70.  Aleš Žabjek, Ljubljana

71.  Katja Javornik, Maribor

72.  Drago Pusovnik, Šmartno ob Paki

73.  Iztok Dolinšek, Ljubljana

74.  Mateja Žiberna, Škofije

75.  Zvonka Česnik, Postojna

76.  Vasja Jerovšek, Gozd Martuljek

77.  Damijan Koprivc, Velenje

78.  Robert Gračner, Celje

79.  Mojca Podlipnik, Nazarje

80.  Aleš Šketa, Pesnica

81.  Jože Kočivnik, Ruše

82.  Gašper Petrač, Vrhnika

83.  Branko Žele, Temline

84.  Jani Abdić, Kranj

85.  Martina Mlekuž Caraballo, Slovenska bistrica

86.  Sebastjan Kroflič, Celje

87.  Branko Damjanovič, Ljubljana

88.  Stojan Kojić, Ljubljana

89.  Frančiška Vrhovec, Litija

90.  Slavko Cerkvenik, Prelože pri Lokvi

91.  Rok Klobučar, Radoslavci

92.  Janez Podgorelec, Ljubno

93.  Silvester Lasbaher, Maribor

94.  Mojca Golob, Miklavž na Dravskem polju

95.  Darinka Potrč, Maribor

96.  Branka Džaić, Moravci v Slov.goricah

97.  Blaž Benedik, Gorenja vas

98.  Aleksander Pratnemer, Laško

99.  Jadranka Vesel, Kozina

100.          Ana Kugovnik, Črna na Koroškem

101.          David Kristan, Dobrova

102.          Ema Podgorelec, Maribor

103.          Črt Kanoni, Ljubljana

104.          Miroslav Cunjak, Ljubljana

105.          Sebastjan Poljanec, Idrija

106.          Milena Cvetežar, Litija

107.          Gusti Cvetežar, Litija

108.          Gašper Petrač, Vrhnika

109.          Mojca Božiček, Škofja loka

110.          Metka Jernejčič, Logatec

111.          Ljubo Vovk, Polhov gradec

112.          Erno Mikolavčič, Ankaran

113.          Stanislav Kunc, Logatec

114.          Mirjam Goričar, Ljubljana

115.          Jože Štritof, Ljubljana

116.          Miranda Rijavec, Škofije

117.          Vanja Kruh, Nova gorica

118.          Milan Matjašič, Maribor

119.          Tatjana Berlot, Nova gorica

120.          Aleš Jamšek, Ljubljana

121.          Liljana Mohorčič, Hrpelje Kozina

122.          Mitja Lazar, Hrpelje Kozina

123.          Kristjan Praznik, Nazarje

124.          Črtomira Vratanar, Gornji grad

125.          Amanda Kapić, Ljubljana

126.          Edita Tavčer, Žalec

127.          Dušan Mirić, Šembije

128.          Damjan Pirc, Naklo

129.          Jernej Žigon, Godovič

130.          Manuela Leskovar, Slovenske konjice

131.          Gregor Kopavnik, Mojstrana

132.          Janez Kotnik, Hrastnik

133.          Bojan Žolnir, Celje

134.          Daro Majcen, Ljubljana

135.          Valentina Škafar, Murska sobota

136.          Mirjam Goričar, Ljubljana

137.          Tanja Cvetrežnik, Ljubljana

138.          Dajana Babič, Ljubljana

139.          Olga Babič, Ljubljana

140.          Nastja Zahour, Ljubljana

141.          Tomaž Roblek, Tržič

142.          Nina Kalan, Popetre

143.          Ljiljana Kalan, Popetre

144.          Anton Kalan, Popetre

145.          Darija Grčar, Artviže

146.          Marija Rek, Maribor

147.          Blanka Brglez, Maribor

148.          Taja Šauperl, Maribor

149.          Vinko Brglez, Maribor

150.          Renata Jakovljević, Ribnica

151.          Melita Levstek, Ljubljana

152.          Matjaž Kunc, Domžale

153.          Alenka Marvatis, Nova gorica

154.          Jernej Polovšek, Kranj

155.          Robert Emeršič, Maribor

156.          Miro Horvat, Maribor

157.          Branko Padjan, Maribor

158.          Mario Hlušička, Ptuj

159.          Niko Pirker, Kočevje

160.          Tanija Šuler, Slovenj Gradec

161.          Tomaž Krope, Maribor

162.          Maja Vedenik, Kisovec

163.          Andrej Mali, Domžale

164.          Snežana Cafuta, Portorož

165.          Igor Volk, Opatje selo

166.          Luka Pekolj, Novo mesto

167.          Fani Vrhovec, Litija

168.          Filip Hrovat, Bovec

169.          Petra Lebar, Kranj

170.          Bojana Lebar, Kranj

171.          Peter Lebar, Kranj

172.          Jure Kozjek, Tržič

173.          Marjana Germek, Koper

174.          Aleksander Pratnemer, Laško

175.          Janja Vidmar, Maribor

176.          Polonca Nučič-Schmidt, Ljubljana

177.          Stanislav Stanko Kostanjevec, Ptuj

178.          Vera Jakopič, Ljubljana

179.          Tanja Benedik, Trebnje

180.          Darja M. Lukman, Ljubljana

181.          Danijela Stegel, Postojna

182.          Boris Beranič, Maribor

183.          Vojka Janja Jesenko, Kranj

184.          Stojanka Ličanin, Portorož

185.          Marko Majcen, Kamnik

186.          Maruša Majcen, Kamnik

187.          Jan Majcen, Kamnik

188.          Aljoša Kajcen, Kamnik

189.          Maj Majcen, Kamnik

190.          Miroslav Malek, Maribor

191.          Katarina Žarki, Ljutomer

192.          Ines Žarki, Ljutomer

193.          Klara Žarki, Ljutomer

194.          Slavka Plemelj, Ljutomer

195.          Lenčka Slapar, Trboje

196.          Lara Sobočan, Murska Sobota

197.          Pavel Puhan, Moravske toplice

198.          Patrik Kretič, Maribor

199.          Erik Šček, Podraga

200.          Dalibor Ristić, Maribor

201.          Anja Puh, Laško

202.          Petra Vrankar, Kamnik

203.          Tamara Gašparič, Maribor

204.          Eva Japelj Preželj, Maribor

205.          Zdravko Zabavnik, Kog

206.          Denis Poštrak, Lenart

207.          Kristina Šipek, Ptuj

208.          Alen Fridauer, Ptuj

209.          Martina Mišić, Krško

210.          Dean Spirić, Krško

211.          Tina Šfiligoj, Krško

212.          Darko Lovko, Brežice

213.          Meta Kolenko, Ljubljana

214.          Tanja Lebar, Laško

215.          Marija Lebar, Laško

216.          Janez Lebar, Laško

217.          Katja Kranjc, Renče

218.          Tamara Čefarin, Renče

219.          Slava Vidmar, Ajdovščina

220.          Svetlana Rakita, Nova gorica

221.          Džino Zupičić, Piran

222.          Mateja Kodelja, Sežana

223.          Aleksander Čok, Plavje

224.          Kristina Čok, Plavje

225.          Veronika Čok, Plavje

226.          Sara Vujinović, Ljubljana

227.          Nada Vujinović, Ljubljana

228.          Milica Pajić, Jesenice

229.          Aida Salihović Vejen, Ribe, Danska

230.          Petra Majnik, Stahovica

231.          Jelka Jezernik, Maribor

232.          Ratko Kosanović, Mokronog

233.          Tereza Kosanovič, Mokronog

234.          Manojlo Kosanović, Mokronog

235.          Darja Lamovšek, Mokronog

236.          Lidija Polovič, Maribor

237.          Bogdan Meško, Komen

238.          Ingrid Visinski, Maribor

239.          Karmen Marega, Renče

240.          Dejan Svirac, Ljubljana

241.          Jovita Zemljič, Maribor

242.          Savo Nardin, Bukovica

243.          Miran Peterman, Bled

244.          Danka Ðurić, Izola

245.          Jaka Vran, Izola

246.          Mitja Miklavčič Mikla, Bovec

247.          Simona Zavratnik, Ljubljana

248.          Branko Gaber, Ljubljana

249.          Mirjana Petrovič, Maribor

250.          Jasna Boškin, Idrija

251.          Marko Marjanac, Kranj

252.          Suzana Auguštin, Kranj

253.          Jana Mankoč, Koper

254.          Lidija Koprek, Maribor

255.          Tamara Šterk, Krško

256.          Marina Mijič, Kranj

257.          Maja Plešnik, Vrtojba

258.          Ljilja Marić, Jesenice

259.          Arnel Vikič, Ankaran

260.          Nadja Kofol, Nova Gorica

261.          Nina Grozdanič, Nova Gorica

262.          Irena Dolinšek, Nova Gorica

263.          Damijana Rajh, Preserje pri Komnu

264.          Maja Mužerlin, Maribor

265.          Aleksander Mužerlin, Maribor

266.          Pia Mužerlin, Maribor

267.          Jan Mužerlin, Maribor

268.          Gaja Mužerlin, Maribor

269.          Karin Mužerlin, Maribor

270.          Branka Šijan, Maribor

271.          Anita Avdić, Trbovlje

272.          Snežana Šviligoj, Izola

273.          Mirela Jurič, Maribor

274.          Bojan Šviligoj, Izola

275.          Tatjana Maksić, Koper

276.          Tina Šviligoj, Izola

277.          Petra Dimec, Novo mesto

278.          Vanja Vinčec, Koper

279.          Christian Reinhardt, Ljubljana

280.          Ruža Stefanović, Koper

281.          Jovan Stefanović, Koper

282.          Marjanca Namestnik, Selnica ob Dravi

283.          Suzana Pajk, Sevnica

284.          Igor Pajk, Sevnica

285.          Stanislava Namestnik, Selnica ob Dravi

286.          Doris Prodanovič, Koper

287.          Endi Škerlič, Koper

288.          Milka Stojanović, Kanal

289.          Sani Škerlič, Koper

290.          Ester Škerlič, Koper

291.          Jure Korenč, Logatec

292.          Danila Šviligoj, Izola

293.          Jože Šviligoj, Izola

294.          Peter Mervič, Nova gorica

295.          Lino Škerlič, Koper

296.          Vilma Škerlič, Koper

297.          Neva Petan, Koper

298.          Amela Cehić, Piran

299.          Sebastjan Komac, Zg. Lipnica

300.          Vladimir Petan, Koper

301.          Sandra Bradaševič, Izola

302.          Brigita Smrekar, Izola

303.          Mija Sušnik, Kamnik

304.          Alojz Sušnik, Kamnik

305.          Rozalija Tramšek, Kamnik

306.          Rok Sušnik, Kamnik

307.          Urša Gorjup, Nova Gorica

308.          Tomaž Tomše, Brežice

309.          Petra Žagar, Celje

310.          Željka Stojić, Izola

311.          Igor Zaić, Izola

312.          Gaja Jenko, Izola

313.          Sanela Redžić, Piran

314.          Kostanca Tomažič, Vipava

315.          Jana Klančar, Koper

316.          Saša Sorec, Celje

317.          Anita Suvajdžić, Izola

318.          Suzana Jugovac, Koper

319.          Jerca Vučerič Nagode, Trbovlje

320.          Samir Redžić, Piran

321.          Doroteja Mikša, Ptuj

322.          Mine Redžić, Piran

323.          Sanel Redžić, Piran

324.          Ivica Franki Olika, Piran

325.          Tjaša Čebular, Ljubljana

326.          Žan Mandić, Črnuče

327.          Urban Zamernik, Ljubno ob Savinji

328.          Nina Mustafić, Mozirje

329.          Marijana Hunjadi, Maribor

330.          Petra Košenina, Zg. Kungota

331.          Alenka Gruden, Radomlje

332.          Jasna Grlič, Bate

333.          Sanja Stojanović, Izola

334.          Azra Dramajlija, Sarajevo, BiH

335.          Petra Karba Karba, Trbovlje

336.          Peter Poles, Ljubljana

337.          Katja Gregorovič, Koper

338.          Edi Gregorovič, Koper

339.          Haris Deić, Kranj

340.          Urška Žibert Jeraj, Stična

341.          Jožef Jeraj, Stična

342.          Monika Pajić, Jesenice

343.          Mojca Žbontar, Koper

344.          Mira Pajić, Jesenice

345.          Suzana Krapež, Koper

346.          Irena Kramar, Koper

347.          Mja Kravanja, Tolmin

348.          Mitja Susman, Lucija

349.          Martina Vidovič, Maribor

350.          Marija Prašnikar, Koper

351.          Mediha Delić, Kranj

352.          Sabina Kokalj, Ljubljana

353.          Milan Zafran, Kranj

354.          Bojana Lazarič, Ljubljana

355.          Marjana Gruber, Sečovlje

356.          Patricija Lapajne, Lucija

357.          Sanda Hain, Ajdovščina

358.          Ana Osredkar, Izola

359.          Zvezdan Simič, Ljubljana

360.          Jaka Lobe, Ljubljana

361.          Anita Antonič, Ljubljana

362.          Staša Rep, Celje

363.          Marko Ruta, Šenčur

364.          Bojan Pipalović, Osek

365.          Darinka Radoja, Portorož

366.          Miro Drobne, Zagorje ob Savi

367.          Matjaž Matjašič, Ljubljana

368.          Damjana Prevolšek, Rogaška Slarina

369.          Romana Kveder, Celje

370.          Ingrid Drozd, Ivančna Gorica

371.          Katja Tič, Kranj

372.          Alenka Zagoričnik, Celje

373.          Edo Tič, Kamnik

374.          Mateja Rodman, Žerovnica

375.          Marjan Zeko, Ptuj

376.          Karel Šauperl, Ptuj

377.          Radojka Zimet, Ptuj

378.          Janja Benčina, Ribnica

379.          Nina Cizerle, Ribnica

380.          Miha Sužnik, Lesce

381.          Ina Kovše, Sveti Tomaž

382.          Brane Mihajlovič, Domžale

383.          Anita Brkić, Kočevje

384.          Anja Zorč, Maribor

385.          Aljoša Kelenc, Sveti Tomaž

386.          Aleš Boškin, Idrija

387.          Renato Mijalković, Branik

388.          Gaja Žižmond, Branik

389.          Lidija Wolf, Ajdovščina

390.          Ines Šorli, Kranj

391.          Petra Naglič, Kranj

392.          Elena Cepak, Koper

393.          Venčko Petrič, Koper

394.          Anita Mitendorfer, Maribor

395.          Patrik Ranč, Renče

396.          Tanja Ranč, Renče

397.          Boris, Mitendorfer, Maribor

398.          Metka Žnidarič, Maribor

399.          Matej Horvat, Rogatec

400.          Ksenija Blažič, Maribor

401.          Manuela Rahmić, Ljubljana

402.          Amela Talić, Ljubljana

403.          Alen Murić, Ljubljana

404.          Slavica Štamcar, Škofije

405.          Žana Kavčič, Branik

406.          Vasja Vodlan, Medvode

407.          Barbara Tuljak, Portorož

408.          Janja Kavaš, Murska Sobota

409.          Andrej Kirbiš, Ptuj

410.          Katarina Vodlan, Medvode

411.          Sara Mozetič, Nova gorica

412.          Natalija Zagode, Izola

413.          Sara Zrim, Izola

414.          Vekoslav Šterman, Ruše

415.          Senka Ramić, Koper

416.          Pia Šooš, Ljubljana

417.          Sabina Hamonajec, Ptuj

418.          Semir Subašić, Izola

419.          Arijana Subašić, Izola

420.          Goran Kugler, Ljubljana

421.          Martin Šuhel, Ljubljana

422.          Sara Lipič, Murska sobota

423.          Sabina Kugler, Ljubljana

424.          Borut Birsa, Ankaran

425.          Zlatka Troha, Ljubljana

426.          Tanja Birsa, Ankaran

427.          Sabina Podjed, Kranj

428.          Amela Muharemović, Ljubljana

429.          Danilo Marijon, Izola

430.          Melisa Muharemović, Ljubljana

431.          Vladimir Mihajlović, Ljubljana

432.          Špela Adamič, Ljubljana

433.          Maja Belšak, Šmarje pri Jelšah

434.          Matija Katavič, Gabrovica

435.          Brina Nataša Zupančič, Izola

436.          Dolores J. Benčič, Izola

437.          Amadej Miklošič, Maribor

438.          Rene Rusjan, Ljubljana

439.          Nea Čotar, Renče

440.          Teja Smrkolj, Trojane

441.          Tanja Herman, Murska sobota

442.          Nataša Novak, Poljčane

443.          Andreja Intihar, Ljubljana

444.          Darja Škafar, Maribor

445.          Barbara Nešić, Maribor

446.          Barbara Kožar, Piran

447.          Alen Hasanagić, Koper

448.          Dolores Žerovnik, Gornji Grad

449.          Anita Česnik Mažgon, Spodnja Idrija

450.          Admir Fazlija, Ruše

451.          Katarina Šušlek, Ruše

452.          Darko Rudolf, Ljutomer

453.          Marko Kotnik, Ajdovščina

454.          Tea Košir, Piran

455.          Polona Blatnik, Ankaran

456.          Sebastijan Košnik, Piran

457.          Julija Dorčič, Piran

458.          Matjaž Lazar, Piran

459.          Klavdija Pustišek, Trbovlje

460.          Jasmina Jakomin, Nova gorica

461.          Ines Geoheli, Ljubljana

462.          Mihael Leban, Vogrsko

463.          Miladin Ivanović, Ljubljana

464.          Nataša Maučec, Gornja Radgona

465.          Rok Švab, Črna na Koroškem

466.          Urša Hozjan, Murska sobota

467.          Sara Rojc, Nova gorica

468.          Marsel Geoheli, Ljubljana

469.          Martina Srnjak, Ljubljana

470.          Adis Lizalović, Piran

471.          Špela Kočar, Murska Sobota

472.          Zlatko Lamot, Koper

473.          Arijana Brdar, Deskle

474.          Romana Dobrilla, Murska Sobota

475.          Alijana Kodele, Ajdovščina

476.          Tamara Lebar, Ajdovščina

477.          Branka Vranič, Piran

478.          Tamara Jančič, Loče

479.          Jaka Jančič, Loče

480.          Goran Smuk, Trebnje

481.          Tina Sekulič, Ljubljana

482.          Matea Urgl, Maribor

483.          Boris Kralj, Nova Gorica

484.          Ksenija Kralj, Nova Gorica

485.          Hasib Brdar, Deskle

486.          Tina Vogrinc, Limbuš

487.          Urban Vidmar, Maribor

488.          Špela Alvian, Šenčur

489.          Tea Šestić, Nova Gorica

490.          Urška Kopše, Vojnik

491.          Dejan Koren, Limbuš

492.          Alenka Dani, Murska sobota

493.          Janja Potrč, Markovci pri Ptuju

494.          Ines Fischione, Koper

495.          Andrej Spagnolo, Koper

496.          Petra Simčič, Kranj

497.          Sylvia Valentine, Ljubljana

498.          Tanja Mejič, Kranj

499.          Marina Mavri, Cerkno

500.          Anita Lenart, Gabrovka

501.          Nina Novak, Ljubljana

502.          Denis Dokić, Ajdovščina

503.          Matjaž Robek, Grosuplje

504.          Sonja Prosen, Ilirska Bistrica

505.          Blaž Porenta, Ljubljana

506.          Mojca Savski, Ljubljana

507.          Helena Germšek, Grosuplje

508.          Nika Kržišnik, Nova Gorica

509.          Sandi Nemec, Miren

510.          Marko Kržišnik, Nova Gorica

511.          Meta Šuligoj Bavčar, Šempeter pri Gorici

512.          Andreja Novak, Kranj

513.          Zorica Ristovska, Kranj

514.          Klavdija Kogelnik, Ocizla

515.          Uroš Kovič, Kresnice

516.          Nejc Treven, Žiri

517.          Doroteja Barbarič, Murska Sobota

518.          Dejvid Gomboc, Murska Sobota

519.          Brigita Barbarič, Gornji Črnci

520.          Ernest Barbarič, Avstrija

521.          Tjaša Kolbl, Nova Gorica

522.          Sandi Horvat, Nova Gorica

523.          Anja Lemut, Vipava

524.          Marjet Souissi, Brestanica

525.          Klema Omerasević, Koper

526.          Osman Omerasević, Koper

527.          Jasmin Omerasević, Koper

528.          Lejla Omerasević, Koper

529.          Almir Rekić, Koper

530.          Elvedin rekić, Koper

531.          Franko Pregelj, Renče

532.          Metka Pangos, Opatje Selo

533.          Teja Pahor, Renče

534.          Vesna Pregelj, Renče

535.          Karla Pregelj, Renče

536.          Dean Pahor, Opatje Selo

537.          Herak Suad, Siena

538.          Mavlida Huskić, Siena

539.          Mileva Palikuća, Cerknica

540.          Suad Gazibegović, Cerknica

541.          Jasmin Karliković, Cerknica

542.          Amir Ručić, Cerknica

543.          Sandra Jokić, Cerknica

544.          Mladen Jokić, Cerknica

545.          Dragan Milošević, Laze

546.          Ljubica Milošević, Laze

547.          Smiljana Milošević, Cerknica

548.          Suvad Crnalić, Škofja Loka

549.          Anis Crnalić, Škofja loka

550.          Mirjana Livnjak, Logatec

551.          Saša Livnjak, Logatec

552.          Milena Cassol, Izola

553.          Iztok Cassol, Izola

554.          Adrijana Barukčić, Koper

555.          Jasmina Urbič, Sežana

556.          Sandi Urbič, Sežana

557.          Luca Stipanović, Koper

558.          Natalija Kuk, Koper

559.          Aleksandra Pavlović, Koper

560.          Sofija Barut, Koper

561.          Manuela Rizvanović, Izola

562.          Mišo Jović, Koper

563.          Senjadin Talić, Renče

564.          Jasmina Musanović, Cerknica

565.          Hajrudin Musanović, Cerknica

566.          Enes Musanović, Cerknica

567.          Elmina Musanović, Cerknica

568.          Tea Cassol, Izola

569.          Pavle Jager, Koper

570.          Danijel Milivojević, Koper

571.          Lara Milivojević, Koper

572.          Luka Milivojević, Koper

573.          Sandra Šterk, Ljubljana

574.          Primož Rozin, Ljubljana

575.          Suada Sinanbegović, Izola

576.          Kasim Sinanbegović, Izola

577.          Mumir Marković, Cerknica

578.          Ljubica Marković, Cerknica

579.          Sabina Sakonjić, Izola

580.          Ajdin Sakonjić, Izola

581.          Sandra Čaušević, Izola

582.          Nada Lopar, Koper

583.          Demo Agović, Koper

584.          Mitja Jež, Koper

585.          Tatjana Jovič, Koper

586.          Rada Čolič, Divača

587.          Nastja Kuhelj, Šmarje

588.          Nina Zalokar, Ljubljana-Dobrunje

589.          Bojana Halužan, Miren

590.          Marino Marsič, Gorica (I)

591.          Maša Braini, Gorica (I)

592.          Enis Taletović, Nova Gorica

593.          Sabina Taletović, Nova Gorica

594.          Mediha Čolič, Koper

595.          Darko Čolič, Divača

596.          Ajiša Agovič, Koper

597.          Sanela Vukovič, Koper

598.          Mehrudin Vukovič, Koper

599.          Dževad Selman, Koper

600.          Dajana Lucas, Koper

601.          Arijana Lucas, Koper

602.          Melisa VukoviČ, Koper

603.          Hilda Garibovič, Ljubljana

604.          Lana Muhić, Koper

605.          Lara Muhić, Koper

606.          Noemi Ludvik, Koper

607.          Nataša Milivojević, Koper

608.          Agan Kaltak, Koper

609.          Ema Džananović, Koper

610.          Tea Džananović, Koper

611.          Elina Taljić Suljanović, Malmő, Švedska

612.          Suad Suljanović, Malmő, Švedska

613.          Lea Karajić, Koper

614.          Tanja Džananović, Koper

615.          Sefika Karajić, Koper

616.          Zdravko Predovnik, Račice

617.          Patricija Kresevič, Račice

618.          Luka Rončević, Koper

619.          Ivan Rončević, Koper

620.          Nada Rončević, Koper

621.          Karin Hercegovac, Šempeter

622.          Damir Hercegovac, Šempeter

623.          Vera Hercegovac, Šempeter

624.          Muharem Hercegovac, Šempeter

625.          Petra Milješič, Dol pri Ljubljani

626.          Smail Muhić, Koper

627.          Aldiana Delić, Trbovlje

628.          Dževad Delić, Trbovlje

629.          Janja Ropič, Volčja Draga

630.          Eva Gajšek, Koper

631.          Alojz Golob, Koper

632.          Ana Rončević, Koper

633.          Darja Gindiciosi, Ljubljana

634.          Tone Rus, Ljubljana

635.          Sanja Grahovac, Trbovlje

636.          Zlatica Grahovac, Trbovlje

637.          Ivana Antonić, Koper

638.          Janko Antonić, Koper

639.          Marina Antonić, Koper

640.          Zoran Antonić, Koper

641.          Aleš Jacimovič, Koper

642.          Marko Jacimovič, Koper

643.          Vlasta Čibej, Solkan

644.          Ismeta Čehić, Piran

645.          Mehmed Čehić, Piran

646.          Elvis Tabaković, Koper

647.          Eva Teran, Žirovnica

648.          Nina Morič, Žirovnica

649.          Mojca Teran, Žirovnica

650.          Danica Žemlja, Žirovnica

651.          Janez Žemlja, Žirovnica

652.          Safija kaltak, Izola

653.          Asim Kaltak, Izola

654.          Alen Kaltak, Izola

655.          Sonja Hlebš, Ljubljana

656.          Boštjan Škabar, Ljubljana

657.          Dragana Tokalić, Koper

658.          Sladjana Handanović, Postojna

659.          Luka Tokalić, Koper

660.          Slobodanka Tokalić, Koper

661.          Erhard Handanović, Postojna

662.          Renata Topolovič, Kočevje

663.          Daro Majcen, Ljubljana

664.          Nataša Gorjanc Zima, Šentjur

665.          Niki Zima, Šentjur

666.          Ivanka Gorjanc, Lesce

667.          Frančiška Gorjanc, Bled

668.          Nuša Gorjanc, Vojnik

669.          Beisa Huremović, Koper

670.          Mateja Keber, Kamnik

671.          Danijel Čemic, Nova Gorica

672.          Tanja Visenjak, Jesenice

673.          Željko Perčič, Ljubljana

674.          Tjaša Žorž, Koper

675.          Tina Hrastnik, Polzela

676.          Munib Haskić, Koper

677.          Metka Bahlen, Ljubljana

678.          Jasna Bavec, Ljubljana

679.          Peter Gomboc, Večeslavci

680.          Jasna Wildman, Ljubljana

681.          Alan Bukovec, Bilje

682.          Bojana Borjanić, Nova gorica

683.          Azra Šumić, Izola

684.          Mojca Špik, Bled

685.          Tina Božjak, Ljubljana

686.          Miro Hodža, Šenčur

687.          Boštjan Meglič, Ljubljana

688.          Maya Shalaby, Koper

689.          Andreja Paliska, Izola

690.          Ardanel jahić, Koper

691.          Sara Pregelj, Nova Gorica

692.          Aleksander Maglić, Jesenice

693.          Karmen Jovan, Maribor

694.          Elisa Horvat, Murska Sobota

695.          Dušan Stojanović, Kanal

696.          Anita Kerševan, Ljubljana

697.          Tonka Božinović, Maribor

698.          Tadej Bokan, Maribor

699.          Andrej Ogorevc, London, UK

700.          Uroš Slabe, Vrhnika

701.          Uroš Studen, Ljubljana

702.          Nina Drolc, Ljubljana

703.          Janja Movh, Šoštanj

704.          Jure Pajek, Ljubljana

705.          Kristjan Barut, Koper

706.          Manuel Hrnčić, Trbovlje

707.          Ksenija Medvos, Prevalje

708.          Sara Habjanič, Ljutomer

709.          Biserk Gosak, Prevalje

710.          Franc Medvos, Prevalje

711.          Zdenka Zibelnik, Hrastenice

712.          Marija Brečko, Prevalje

713.          Erik Bonin, Izola

714.          Simon Medvos, Prevalje

715.          Admira Softić, Ajdovščina

716.          Denis Softić, Ajdovščina

717.          Kasim Sinanbegović, Izola

718.          Laura Železen, Domajinci

719.          Alma Salkić, Medvode

720.          Sara Verderber, Ljubljana

721.          Jasmina Jud, Murska Sobota

722.          Anera Škurić, Zagreb

723.          Monika Cerar, Blagovica

724.          Elma Alagić, Jesenice

725.          Gašper Papež, Višnje

726.          Miha Gregorič, Nova Gorica

727.          Martina Petar, Ljubljana

728.          Tamara Jaklič, Logatec

729.          Tanja Šket, Mengeš

730.          Mojca Celarc, Izola

731.          Karin Hrvatin, Koper

732.          Aljaž Struna, Piran

733.          Vesna Matevljič, Divača

734.          Mateja Mikložič, Kamnik

735.          Andreja Vižintin, Orehovlje

736.          Zvonka Česnik, Postojna

737.          Svetlana Tomić, Ljubljana

738.          Aleš Kalin, Portorož

739.          Jasna Kuhar, Ljubljana

740.          Tina Golob, Ljubljana

741.          Ervin Dragovan, Ljubljana

742.          Amel Ganić, Izola

743.          Ismet Masić, Tulin, Avstrija

744.          Hava Cemal Masić, Tulin, Avstrija

745.          Hanna Masić, Tulin, Avstrija

746.          Kenan Masić, Tulin, Avstrija

747.          Edvin Rahmić, Koper

748.          Nazife Rahmić, Koper

749.          Fajko Rahmić, Koper

750.          Pamela Isenaj, Koper

751.          Admir Isenaj, Koper

752.          Manuela Rahmić, Ljubljana

753.          Alen Murić, Ljubljana

754.          Edi Lazić, Koper

755.          Mirza Imamović, Koper

756.          Mirela Tabaković, Koper

757.          Robert Gašić, Koper

758.          Maša Glišovič, Koper

759.          Jasna Nikolić, Koper

760.          Velida Isenaj, Koper

761.          Ahmet Isenaj, Koper

762.          Ornela Jagurdžija, Koper

763.          Jelena Knežević, Novo mesto

764.          Milica Matoševič, Koper

765.          Hasija Čoralić, Koper

766.          Hasiba Dervišević, Koper

767.          Aleksandra Ostojić, Koper

768.          Staša Grom, Maribor

769.          Mateja Talić, Loke

770.          Sadmir Talić, Loke

771.          Nada Oberdank, Loke

772.          Ines Brsa, Sydney AU

773.          Arielle Fausto del Orto, Sydney AU

774.          Slavojka Drljača, Šmarje

775.          Bojan Drljača, Šmarje

776.          Barbara Šramel, Šmarje

777.          Samanta Tomkič, Izola

778.          Nikola Tomkič, Izola

779.          Lana Tomkič, Izola

780.          Luka Tomkič, Izola

781.          Božana Drljača, Izola

782.          Mirko Vukman, Izola

783.          Ana Kocjan, Puče

784.          Simon Kocjan, Puče

785.          Klara Kocjan, Puče

786.          Anastazija Kocjan, Puče

787.          Andy Šramel, Šmarje

788.          Matia Šramel, Šmarje

789.          Jakob Šramel, Šmarje

790.          Lara Šramel, Šmarje

791.          Radenko Vručinič, Koper

792.          Milenko Gavrič, Izola

793.          Sanela Djedović, Pomjan

794.          Patricija Iličič, Koper

795.          Karmen Pistotnik, Koper

796.          Mira Iličić, Koper

797.          Boro Iličić, Koper

798.          Maša Vesnaver, Lopar

799.          Živa Vesnaver, Loper

800.          Sabina Veladžič, Gračišče

801.          Aleš Kozlovič, Gračišče

802.          Vinko Marsič, Gračišče

803.          Nataša Marsič, Gračišče

804.          Boštjan Udovič, Gračišče

805.          Peter Udovič, Gračišče

806.          Sabina Jovin, Tinjan

807.          Samanta Jovin, Tinjan

808.          Nermina Čikotić, Prisoje

809.          Erna Čikotič, Prisoje

810.          Katja Klemenčič, Slovenske Konjice

811.          Matjaž Matul, Slovenske Konjice

812.          Ana Tomažin, Litija

813.          Edita Olas, Maribor

814.          Vera Pernarčič ml., Maribor

815.          Tatjana Martun, Ljubljana

816.          Gašper Grom, Maribor

817.          Jernej Šuler, Ravne na Koroškem

818.          Jani Štekar, Brda

819.          Nastja Mezek, Nova Gorica

820.          Melisa Avdičević, Izola

821.          Mediha von Borstel, Hannover (D)

822.          Michael von Borstel, Hannover (D)

823.          Muhamed Jagurdžija, Izola

824.          Snežana Ljušić, Jesenice

825.          Sanja Savković, Jesenice

826.          Maja Mestek, Kamnik

827.          Petra Ivančič, Gradišica

828.          Maja Tomažin, Ljubljana

829.          Nea Bošnjak, Dobrna

830.          Miroslav Drev, Dobrna

831.          Janez Miler, Ljubljana

832.          Borut Belcijan, Vrba

833.          Silvana Križnik Barić, Nova Gorica

834.          Jerneja Regoršek, Maribor

835.          Aleksandra Došenović, Ljubljana

836.          Jernej Komac, Soča

837.          Anita Zupanc, Celje

838.          Darja Bunič, Koper

839.          Denis Meško, Velika Nedelja

840.          Blanka Pratnemer, Ljubljana

841.          Tatjana Kresnik, Celje

842.          Karmen Goluska, Prevalje

843.          Nives Fliser, Maribor

844.          Gogi Kastelic, Trbovlje

845.          Blaž Marn, Krško

846.          Karmen Fridau, Gornja Radgona

847.          Irena Pospeh, Laško

848.          Marjan Starc, Ljubljana

849.          Daniel Potrč, Maribor

850.          Aleksandra Jereb, Šenčur

851.          Jana Jagodic, Mengeš

852.          Suzana Pavšek, Ljubljana

853.          Dejan Tomšič, Koper

854.          Deni Mondo, Koper

855.          Maja Milojković, Kranj

856.          Anamarija Rosenstein, Mozirje

857.          Blaž Gantar, Vipava

858.          Jelena Ćajić, Nova Gorica

859.          Katarina Miložič, Kidričevo

860.          Andreja Benko, Gornji Slaveči

861.          Betka Jarnevič, Ljubljana

862.          Samantha Brečko, Podvelka

863.          Maja Lorencin, Maribor

864.          Majda Lipič Prosič, Murska Sobota

865.          Bojan Prosič, Murska Sobota

866.          Andreja Lisjak, Ajdovščina

867.          Maja Ahmetović, Koper

868.          Admir Memić, Kranj

869.          Snežana Tubin, Kranj

870.          Marko Šumak, Turnišče

871.          Patricija Pašič, Semič

872.          Nina Kovač, Lovrenc na Pohorju

873.          Katja Vehar, Medvode

874.          Jan Jelen, Nova Gorica

875.          Nina Franović, Izola

876.          Mojca Korošec, Maribor

877.          Milan Pirih, Ljubljana

878.          Maja Debelak, Kamnik

879.          Dean Kleva, Izola

880.          Željko Zirdum, Koper

881.          Manca Galjot, Kamnik

882.          Mirjana Vazzaz Ferčec, Miklavž na Dravskem polju

883.          Magda Ida Šmon, Ljubljana

884.          Barbara Novak, Ajdovščina

885.          Maja Antosiewicz Škraba, Ljubljana

886.          Vesna Susič Palmisano, Koper

887.          Sonja Ulčar Ivančič, Kamnik

888.          Hermina Matjašič, Kranj

889.          Tadej Jug, Nova Gorica

890.          Kristijan Kapel, Jesenice

891.          Janez Vovk, Jesenice

892.          Sandra Bulajić, Ljubljana

893.          Neja Mlakar, Sevnica

894.          Igor Sergaš, Ankaran

895.          Katarina Sladoljev, Novo mesto

896.          Barbara Železnik, Ljubljana

897.          Manja Vuzem, Lenart

898.          Evelina Donko, Maribor

899.          Borut Mihelj, Nova Gorica

900.          Simon Gašpirc, Preddvor

901.          Sara Štrekelj, Ljubljana

902.          Valerija Jamnik, Zg. Kungota

903.          Hilda Tomažin, Ljubljana

904.          Janez Ladinek, Slovenska Bistrica

905.          Breda Capuder, Kamnik

906.          Lidija Galijašević, Ljubljana

907.          Marja Kombol, Maribor

908.          Ana Kos, Ljubljana

909.          Natalija Duh, Srednja Bistrica

910.          Matic Leban, Nova Gorica

911.          Maia Juvanc, Škofljica

912.          Alen Druže, Maribor

913.          Urška Turnšek, Žalec

914.          Karla Vrunč Kavčič, Gorenja vas

915.          Izidora Šotner, Maribor

916.          Amela Karajković, Ankaran

917.          Edita Amon, Celje

918.          Senad Karajković, Ankaran

919.          Tanja Ovsenik, Ljubljana

920.          Marko Muzič, Nova Gorica

921.          Andreja Vogrinec, Ljubljana

922.          Adriana Hudolin, Ljubljana

923.          Bojana Drpić, Selnica ob Dravi

924.          Niko Sardoč, Izola

925.          Sandra Mešinović, Izola

926.          Mirsada Mešinović, Izola

927.          Nihada Abdulahović, Šempeter

928.          Vesna Sardoč, Izola

929.          Alen Abdulahović, Bilje

930.          Uršula Križnar, Tržič

931.          Ivan Sardoč, Izola

932.          Fatima Hajdić, Dobrovo v Brdih

933.          Safet Mešinovič, Izola

934.          Mateja Dugonik, Selnica ob Dravi

935.          Tadeja Trop, Maribor

936.          Katarina Zupan, Mavčiče

937.          Sabina Hodžić, Izola

938.          Mateja Lavrinc, Maribor

939.          Jani Lavrinc, Maribor

940.          Petra Bračič, Maribor

941.          Judit Todea, Portorož

942.          Jasmina Medić, Šempeter

943.          Antonija Marinček, Celje

944.          Mateja Mrak, Celje

945.          Valerija Vučina, Celje

946.          Tomaž Podvartnik, Slovenske Konjice

947.          Petra Šarkanj, Koper

948.          Ines Zorko, Slovenske Konjice

949.          Petra Bogataj, Kranj

950.          Maja Zadravec, Murska Sobota

951.          Jure Komovec, Kranj

952.          Matija Vučina, Celje

953.          Emira Čelić, Vrhnika

954.          Simona Unuk, Pesnica pri Mb

955.          Tadej Gudan, Celje

956.          Daniel Feldin, Lavrica

957.          Tatjana Makorič, Nova Gorica

958.          Sara Vižintin, Škofja loka

959.          Liljana Fras, Prestranek

960.          Heather Pirjevec, Koper

961.          Lovro Pirjevec, Koper

962.          Marija Kordež, Prevalje

963.          Manca Turek, Ljubljana

964.          Urša Ulaga, Ljubljana

965.          Taneja Hribar, Latkova vas

966.          Marjan Lopuh Koper

967.          Andrej Petek, Ljubljana

968.          Larisa Grizilo, Trzin

969.          Maja Djurović, Ljubljana

970.          Janja Rusjan, Renče

971.          Katja Barun, Limbuš

972.          Andrej Kočar, Medvode

973.          Marko Zalar, Ljubljana

974.          Primož Mislej, Izola

975.          Jasna Šumak, Turnišče

976.          Katarina Keček, Ljubljana

977.          Urša Mali Pisek, Kamnik

978.          Brigita B. Koleša, Ljubljana

979.          Matic Dolinar, Maribor

980.          Polona Korez, Maribor

981.          Dragana Vučković, Ljubljana

982.          Nina Forznarič, Nova Gorica

983.          Nina Pivec, Ljubljana

984.          Alen Kenjar, Ljubljana

985.          Dobrila Arsić, Ljubljana

986.          Katarina Bošnjak, Begunje

987.          Florjan Bošnjak, Begunje

988.          Marija Bošnjak, Begunje

989.          Ivan Bošnjak, Begunje

990.          Damjan Bošnjak, Beunje

991.          Jožica Žabjek, Ljubljana

992.          Anja Ramšak, Kamnik

993.          Ksenja Klepec, Kamnik

994.          Barbara Šket, Lenart

995.          Maja Žunić, Brezovica

996.          Sladjana Šmitran, Ljubljana

997.          Tanja Veber, Maribor

998.          Erika Gleščič, Izola

999.          Branka Naja Kos, Mokronog

1000.      Jadranka Zilić, Ljubljana

1001.      Nataša Potočnik, Tržič

1002.      Andreja Brajko, Izola

1003.      Esma Velić, Ljubljana

1004.      Anita Bric, Kobarid

1005.      Sanela Jovanović, Nova Gorica

1006.      Dejan Pernuš, Tržič

1007.      Alma Hodžič, Jesenice

1008.      Sara Cestnik, Prebold

1009.      Zala Mihailović, Litija

1010.      Nika Sedej, Idrija

1011.      Tanja Črešnjar, Maribor

1012.      Barbara Jug, Maribor

1013.      Alen Oungartnik, Maribor

1014.      Snežana Todorović, Sežana

1015.      Aljaž Bužinel, Goriška Brda

1016.      Nina Stanek, Maribor

1017.      Natalija Končina, Straža

1018.      Tarin Lovišček, Izola

1019.      Helena Lindič, Novo mesto

1020.      Damjan Golob, Ptuj

1021.      Jan Lovše, Ljubljana

1022.      Jure Vesel, Hrvatini

1023.      Julijana Kojić, Ljubljana

1024.      Maruša Suzić, Velenje

1025.      Sonja Polanec, Maribor

1026.      Bojana Rosulnik, Cerklje na Gorenjskem

1027.      Snežana Radošević, Ljubljana

1028.      Bojan Radošević, Ljubljana

1029.      Kristina Vovk, Vipava

1030.      Drena Ćurguz, Ljubljana

1031.      Marinko Šimić, Velenje

1032.      Nedo Ćurguz, Ljubljana

1033.      Jovana Radošević, Ljubljana

1034.      Jelena Lazarević, Medvode

1035.      Romina Pahor, Sela na Krasu

1036.      Simona Vehovec, Moravče

1037.      Jasmina Esih, Zidani most

1038.      Jana Krek, Brezje

1039.      Dragica Kregar, Mengeš

1040.      Bojana Bandur, Maribor

1041.      Dragoljub Ćurguz, Ljubljana

1042.      Maja Jasenc, Prevoje

1043.      Mojca Filipčič, Ljubljana

1044.      Maja Rusjan, Ljubljana

1045.      Meta Kokalj, Komenda

1046.      Anja Vovk Hančič, Domžale

1047.      Mojca Rotenhajzer, Kranj

1048.      Nataša Božič, Šentilj

1049.      Urša Zalokar, Domžale

1050.      Jadranka Matijašec, Velike Lašče

1051.      Maja Šijakov, Kamnik

1052.      Mitja Nezman, Kamnik

1053.      Nina Šijakov, Kamnik

1054.      Dragica Šijakov, Ljubljana

1055.      Boštjan Nezman, Maribor

1056.      Milka Nezman, Lenart

1057.      Franci Nezman, Lenart

1058.      Boštjan Retelj, Ljubljana

1059.      Grega Pukšič, Maribor

1060.      Sonja Počivalšek, Podčetrtek

1061.      Kana Nanel Pibernik, Ivančna Gorica

1062.      Vesna Ornik, Maribor

1063.      Alma Bašanović, Velenje

1064.      Alja Stvarnik, Ljubljana

1065.      Marjan Rozmarič, Banovci

1066.      Nataša Žnidarič, Maribor

1067.      Suzana Kotar, Litija

1068.      Polona Nežmah, Šempeter

1069.      Jaša Berginc, Nova Gorica

1070.      Damjana Kumer, Ormož

1071.      Mateja Zavodnik, Vuhred

1072.      Jasna Stanič, Ankaran

1073.      Andrej Wassermann, Prebold

1074.      Mateja Osterman, Ljubljana

1075.      Aleksandra Mihelič, Ljubljana

1076.      Tadej Mihelič, Ljubljana

1077.      Katja Bitežnik, Ljubljana

1078.      Jaka Kariž, Postojna

1079.      Nevenka Lučić Stanimirović, Nova vas

1080.      Mia Stanimirović, Nova vas

1081.      Sani Okretić Resulbegović, Maribor

1082.      Tanja Bencek, Ravne na Koroškem

1083.      Mateja Princewill, Jesenice

1084.      Jasmina Burja, Kamnik

1085.      Katja Jakše, Maribor

1086.      Damjan Ilić, Mengeš

1087.      Anja Starič, Velike Lašče

1088.      Dušanka Unuk, Rače

1089.      Matic Majcen, Celje

1090.      Nataša Fajs, Murska Sobota

1091.      Peter Kuzmič, Murska Sobota

1092.      Uroš Žunič, Grosuplje

1093.      Nina Novak, Maribor

1094.      Sonja Šlander Wosner, Ljubljana

1095.      Tanja Knez, Šmarje pri Jelšah

1096.      Aleksandra Horvat, Maribor

1097.      Matic Burja, Domžale

1098.      Anja Perše, Domžale

1099.      Nina Štuhec, Ljubljana

1100.      Manja Zupančič Simonič, Maribor

1101.      Fatima Kvrgić, Izola

1102.      Tomi Petrovič, Maribor

1103.      Dnijel Šauperl, Maribor

1104.      Sara Leban, Šempeter

1105.      Tina Donko, Velenje

1106.      Lidija Polak, Prevalje

1107.      Ana Benkovič, Ljubljana

1108.      Ajda Šoštarič, Maribor

1109.      Petra Krajnc, Maribor

1110.  Sebastijan Krajnc, Maribor

1111.  Zoran Krošelj, Bizeljsko

1112.  Miha Šinkovec, Novo mesto

1113.  Jasmina Milanović, Reteče

1114.  Irena Batič, Nova Gorica

1115.  Natalija Frešek Potočnik, Zg. Polskava

1116.  Nives Sešel, Zidani most

1117.  Vilma Furlanič, Koper

1118.  Vojko Furlanič, Koper

1119.  Ana Farkaš, Ljubljana

1120.  Gašper Vinčec, Koper

1121.  Denis Safran Velenje

1122.  Matej Koren, Polzela

1123.  Benita Lihović, Ljubljana

1124.  Anja Ozvald, Ljubljana

1125.  Tjaša Fatur, Ljubljana

1126.  Eva Krajnc, Maribor

1127.  Nevenka Krajnc, Maribor

1128.  Kolja Rudaš, Maribor

1129.  Erika Pahor, Nova vas

1130.  Jasmina Trupaj, Podčetrtek

1131.  Luka Kavčič, Log pod Mangartom

1132.  Silvo Roškar, Leskovec

1133.  Maja Zajšek, Videm pri Ptuju

1134.  Tjaša Štucin, Žiri

1135.  Sabina Duranovič, Kamnik

1136.  Urška Vidmar, Velenje

1137.  Metka Rotar, Ljubljana

1138.  Miha Golob, Vransko

1139.  Matjaž Mitrović, Ljubljana

1140.  Maja Kališnik, Kamnik

1141.  Nina Štefe, Koper

1142.  Andrej Veldin, Maribor

1143.  Ines Šerbeđija, Kočevje

1144.  Drago Žurga, Kočevje

1145.  Andreja Kuhar, Maribor

1146.  Melanija Lang, Pertoča

1147.  Suzana Pintarič, Koper

1148.  Aleksandar Galić, Koper

1149.  Mira Noč, Jesenice

1150.  Maja Košutnik, Črna na Koroškem

1151.  Ines Klokočovnik, Verd

1152.  Rebeka Atajić, Ajdovščina

1153.  Emilija Prugovečki, Domžale

1154.  Anita Klančišar, Zagorje

1155.  Erika Breznik, Maribor

1156.  Mateja Štrancar, Izola

1157.  Damjana Kerčmar, Izola

1158.  Boštjan Janjić, Izola

1159.  Nives Kodrič Jevšnik, Krško

1160.  Breda Vidovič, Velenje

1161.  Dolores Gabrić, Koper

1162.  Patrik Miklavčič, Koper

1163.  Breda Debeljak, Ljubljana

1164.  Petra Lisac, Ljubljana

1165.  Blaž Lisac, Ljubljana

1166.  Ajdin Hasić, Pobegi

1167.  Fatima Hasić, Pobegi

1168.  Edita Hasić, Pobegi

1169.  Mesud Hasić, Pobegi

1170.  Suad Hasić, Pobegi

1171.  Amanda Kapič, Nazarje

1172.  Jana Schnabl, Kamnik

1173.  Andzelija Bendra, Koper

1174.  Barbara Berdnik, Koper

1175.  Andreja Piric, Koper

1176.  Elena Kleva, Koper

1177.  Polonca Ribič, Maribor

1178.  Vlasta Marič, Ljutomer

1179.  Boštjan Kuplje, Ribnica na Pohorju

1180.  Drenka Ahmetović, Koper

1181.  Bojan Kraut, Maribor

1182.  Marina Pignar, Rače

1183.  Maja Bavcon, Solkan

1184.  Klavdija Hiti, Cerknica

1185.  Stojan Pignar, Rače

1186.  Selma Semić, Zagorje

1187.  Vilma Peruš, Rače

1188.  Žan Pignar, Rače

1189.  Mateja Mlinarič, Ljubljana

1190.  Veronika Vodlan, Ljubljana

1191.      Miha Pignar, Rače

1192.      Žana Banov, Ribnikar, Cerklje

1193.      Ines Kokalj, Dolsko

1194.      Barbara Zemljič, Maribor

1195.      Saša Ropert, Pristava pri Mestinju

1196.      Andrej Gerbec, Maribor

1197.      Suzana Roblek, Šenčur

1198.      Andreja Ivanušič, Maribor

1199.      Igor Bregant, Šenčur

1200.  Danijel Tomaš, Štore

2001.  Janja Primožič, Škofja loka

1202.  Mojca Tomšič, Koper

1203.  Sebastjan Kuprešak, Koper

1204.  Milenka Lazar, Koper

1205.  Maja Džajič, Rovte

1206.  Anja Arčnik, Ruše

1207.  Stanko Lazar, Koper

1208.  Manuela Lazar, Izola

1209.  Maja Lešnik, Jarenina

1210.  Mateja ščuka, Renče

1211.  Marina Vidmar, Renče

1212.  Drago Lešnik, Jarenina

1213.  Barbara K. Kobal, Ljubljana

1214.  Jasmina Lešnik, Jarenina

1215.      Sadina Kovačević, Gallspach (A)

1216.      Tone Vrhovnik Straka, Ljubljana

1217.      Metka Tominc Ravnjak, Velenje

1218.      Janja Viher, Medvode

1219.      Natalija Čelofiga, Maribor

1220.      Jasna Anderlič, Rogaška Slatina

1221.      Nino Gospić, Rogaška Slatina

1222.      Dragana Zelenković, Izola

1223.      Vesna Malič, Solkan

1224.      Senada Kadirić, Velenje

1225.      Neža Palčič, Litija

1226.      Joca Piskule, Vojnik

1227.      Tilen Piskule, Vojnik

1228.      Naomi Centa, Koper

1229.      Anja Gomzi Smodič, Maribor

1230.      Marija Piskule, Vojnik

1231      Janja Korelič, Jarenina

1232.  Jana Kores, Ljubljana

1233.  Jure Janžekovič, Portorož

1234.  Grega Smalc, Grosuplje

1235.      Tamara Fortuna, Ljubljana

1236.      Marina Jelen, Koper

1237.      Uroš Bogdanović, Ljubljana

1238.      Žaklin Lipej, Izola

1239.      Jasmina Omerčić, Ljubljana

1240.      Vesna Šinkec, Kanal ob Soči

1241.  Jožica Štraus, Celje

1242.      Matija Klinkon, Nova gorica

1243.      Stane Lakner, Tržič

1244.      Tic Pavlin, Ljubljana

1245.      Tomas Mulej, Ljubljana

1246.      Matjaž Tomažič, Ljubljana

1247.      Aljoša Pukšič, Maribor

1248.      Muharem Museljić, Bleiburg (A)

1249.      Anita Rebernak, Ilirska Bistrica

1250.      Patricija Nemec, Nova Gorica

1251.  Ivo Mlinarič, Šempeter

1252.  Ana Mlinarič, Šempeter

1253.      Mario Bevk, Apače

1254.      Matjaž Majcen, Ljutomer

1255.      Suzana Kaiser, Koper

1256.      Valentina Kaiser, Koper

1257.      Vanessa Kaiser, Koper

1258.      Tilen Klemenčič, Koper

1259.      Siniša Kaiser, Koper

1260.      Simona Šimunić, Šentilj

1261.      Vanja Gianini, Kovk

1262.      Denis Gianini, Kovk

1263.      Vesna Petrovič, Strunjan

1264.      Sebastjan Petrovič, Strunjan

1265.      David Petrovič, Strunjan

1266.      Anamarija Petrovič, Strunjan

1267.      Julia Petrovič, Strunjan

1268.      Koviljka Lukić, Postojna

1269.      Ranko Lukić, Postojna

1270.  David Lukić, Postojna

1271.  Jana Lukić, Postojna

1272.  Jovana Lukić, Postojna

1273.  Marina Kolbl, Koper

1274.  Marjana Ðurić, Izola

1275.  Elvir Begić, Litija

1276.  Maja Cvetežar, Litija

1277.  Irena Požin, Laško

1278.  Jaka Zupančič, Litija

1279.  Darja Molan, Brežice

1280.  Katarina Martinčič, Izola

1281.      Vladimir Prosenik, Trebnje

1282.      Suad Turkušić, Jesenice

1283.      Amra Ðonlagić, Koper

1284.      Jani Koren, Tolmin

1285.      Amadej Cesar, Kranj

1286.      Tamara Rijavec, Ljubljana

1287.      Irena M. Zupan, Ozeljan

1288.      Vlado Hrvatin, Pobegi

1289.      Boštjan Gregorič, Bled

1290.      Monika Gajsler, Maribor

1291.      Sergej Panić, Ljubljana

1292.      Eldin Kahrimanović, Ljubljana

1293.      Valentina Knap, Izola

1294.    Tanja Trivić, Ljubljana

1295.      Tomaž Zakonjšek, Celje

1296.      Anita Jeruc, Ljubljana

1297.      Elen Filipčič, Koper

1298.      Monika Tomaš, Štore

1299.      Marija Šumak, Turnišče

1300.      Darinka Rajzman, Maribor

1301.      Urška Krajnc, Lenart

1302.      Milan Zupan, Ozeljan

1303.      Andrej Kaučič, Maribor

1304.      Mario Voda, Maribor

1305.      Gregor Kolarič, Apače

1306.      Petra Mandič, Bled

1307.      Indira Nadarević Blažič, Novo mesto

1308.      Robert Vodičar, Miren

1309.      Dragana Cvijić, Velenje

1310.      Ana Ugrinović, Ljubljana

1311.      Karmen Kopač, Šenčur

1312.      Darija Simikić, Zagorje

1313.      Marta Barbič, Novo mesto

1314.      Žan Kopač, Šenčur

1315.      Lenka Vrhunec, Ljubljana

1316.      Jan Kopač, Šenčur

1317.  Marko Sikirica, Ljubljana

1318.  Breda Vrhunec, Ljubljana

1319.  Milan Špringer, Maribor

1320.  Urban Kopač, Šenčur

1321.  Jure Herček, Kamnik

1322.  Natalija Kos, Cerkvenjak

1323.      Irena Kokolj, Litija

1324.      Silvo Fortuna, Ljubljana

1325.      Barbara Ptičar, Ljubljana

1326.      Andrea Tot, Lendava

1327.      Milka Poljanc, Trebnje

1328.      Ana Bajraktarevič, Ljubljana

1329.      Zoran Bajraktarević, Ljubljana

1330.      Denis Tot, Lendava

1331.      Kristina Zadnik Sinožič, Izola

1332.  Nina Mujezinović, Brežice

1333.  Adil Mujezinović, Brežice

1334.  Aleksandra Ogorelc, Bled

1335.  Mateja Semec, Radeče

1336.  Dejan Dornik, Ljubljana

1337.  Marcisa Plavčak, Ljubljana

1338.  Branka Zalokar, Domžale

1339.  Marjan Zalokar, Domžale

1340.  Marjan Juhart, Radomlje

1341.  Robi Godnič, Koper

1342.  Mateja Kastelic, Trebnje

1343.  Žaneta Blatnik, Ljubljana

1344.  Nina Antić, Notranje Gorice

1345.  Sašo Birtič, Jesenice

1346.  Mojca Žugman, Ljubljana

1347.  Petra Žlebnik, Kranj

1348.  Urša Valentinčič, Ljubljana

1349.  Matej Staric, Trebnje

1350.  Danica Strelec, Videm pri Ptuju

1351.  Jože Strelec, Videm pri Ptuju

1352.  Liljana Strelec, Videm pri Ptuju

1353.  Anton Cipot, Videm pri Ptuju

1354.  Liza Cipot, Videm pri Ptuju

1355.  Tjaša Klavora, Ljubljana

1356.  Tajana Turk, Videm pri Ptuju

1357.      Nina Dolenc, Župečja vas

1358.      Emina Topalović, Ptuj

1359.      Maja Volgemut, Zabovci

1360.      Vedran Petrič, Radlje ob Dravi

1361.      Michelle Petrič, Radlje ob Dravi

1362.      Ksenija Ferenčak, Šenčur

1363.      Adrijan Vodopivec, Branik

1364.      Dejan Radanovič, Šenčur

1365.      Romina Križman, Koper

1366.  David Veselič, Koper

1367.  Mojca Sternad, Selnica ob Dravi

1368.  Katja Bertok, Koper

1369.  Barbara Pogledič, Črni Kal

1370.      Svetlana Uzunović, Ljubljana

1371.      Jelena Milić, Ljubljana

1372.      Marjana Hafner, Škofja loka

1373.      Mojca Muršič, Bakovci

1374.      Tanja Mesarič, Beltinci

1375.      Eli Miklavčič, Kranj

1376.      Rok Klavžar, Celje

1377.      Tanja Jotić, Rogaška Slatina

1378.      Sabina Kovačević, Gallspach (A)

1379.  Mischell Kar, Beltinci

1380.  Gregor Treska, Ljubljana

1381.      Katarina Bezjak, Drnovk

1382.      Vida Erjavec, Ljubljana

1383.      Ismet Budimlić, Izola

1384.      Maša Bernik, Selca

1385.      Besima Budimlić, Izola

1386.      Andrej Sitar, Kanal

1387.      Edina Vikič, Izola

1388.      Verica Krnjič, Trbovlje

1389.      Sašo Dobnik, Celje

1390.      Anita Jakše, Novo mesto

1391.      Romana Špende, Ljubljana

1392.      Tanja Rojc, Koper

1393.      Zlatka troha, Ljubljana

1394.      Patricia Troha, Ljubljana

1395.      Matjaž Troha, Ljubljana

1396.      Samuel Friškič, Murska sobota

1397.      Angela Škafar, Murska sobota

1398.      Stanko Škafar, Murska sobota

1399.      Danijel Škafar, Murska sobota

1400.   Matej Zupan, Ozeljan

1401.      Hedvika Zlobec, Nova Gorica

1402.      Rok Glavina Koper

1403.      Jerca Vertovšek Maček, London (UK)

1404.      Žiga Vertovšek, London (UK)

1405.      Sandra Preradović, Tržič

1406.      Hasnija Glavina, Koper

1407.      Boris Simončič, Brezovica

1408.      Petya Žnidaršič, Ljubljana

1409.      Matej Bagar, Nova Gorica

1410.  Mateja Stupan, Celje

1411.  Slobodan Cvijetić, Ljubljana

1412.  Barbara Hojnik, Lenart v Slov.Goricah

1413.  Luka Kristan, Osredek pri Dobrovi

1414.  Kristjan Matušek, Kranj

1415.  Alenka Arčnik, Ruše

1416.  Urška ARčnik, Ruše

1417.  Matthias Ljubec, Ruše

1418.  Jan Ivanušič, Razkrižje

1419.  Heda Šturm, Ljubljana

1420.  Špela Rozman, Velike Lašče

1421.  Mirjana Mladič, Maribor

1422.  Ronald Rozman, Velike Lašče

1423.  Tina Vrhovec Andrič, Ljubljana

1424.  Maja Tasič, Maribor

1425.  Tomaž Zagoršak, Maribor

1426.  Riki Šmid, Apače

1427.  Karmen Pribičevič, Maribor

1428.  Barbara Sošnja Špunt, Ljubljana

1429.  Tomaž Urbančič, Vrhloga

1430.  Nina Štros, Maribor

1431.  Ermina Novaković, Ljubljana

1432.  Ana Štefe, Kranj

1433.  Saša Rihtar, Maribor

1434.  Monika Kőnig, Hruševje

1435.  Ivana Strmad, Domžale

1436.      Klemen Tasič, Maribor

1437.      Lidija Kupec, Gorica pri Slivnici

1438.      Saša Bricman Rantuša, Maribor

1439.      Nataša Jančar, Maribor

1440.      Svetlana Čuk, Ljubljana

1441.      Andreja Jurkas, Brežice

1442.      Jure Turk, Brežice

1443.      Majda Jurkas, Brežice

1444.      Peter Jurkas, Brežice       

1445.      Maja Končan, Ljubljana

1446.      Tomaž Žabot, Ljubljana

1446.      Andreja Šebjanič, Murska Sobota

1447.      Jure Bagon, Izola

1448.      Nejc Verzel, Maribor

1449.      Erika Peršin, Maribor

1450.      Aleksander Šebjanič, Koper

1451.      Aleksander Šebjanič st., Koper

1452.      Sebastjan Elersič, Nova Gorica

1453.  Irena Jevšček, Nova Gorica

1454.  Urška Ahac, Trbovlje

1455.  Jasmin Torić, Ljubljana

1456.  Patricija Feher, Ljubljana

1457.  Dean Feher, Ljubljana

1458.  Katarina Škorjak, Dramlje

1459.  Miran Tacer, Dramlje

1460.  Aleša Tihole, Sevnica

1461.  Darinka Tihole, Sevnica

1462.      Darinka Tihole, Sevnica

1463.      Daniel Prinčič, Ljubljana

1464.      Lea Lovrenčič, Medvode

1465.      Emin Silahić, Ljubljana

1466.      Sara Rojko Burgar, Maribor

1467.      Mateja Stopinšek, Maribor

1468.      Suada Šljivar, Velenje

1469.      Nadja Vatovec, Koper

1470.      Andreja Bilbija , Ljubljana

1471.  Andrej Keber, Nova Gorica

1472.  Bernarda Korbus, Slovenj Gradec

1473.  Maja Pfeifer, Trbovlje

1474.  Maja Maček, Ljubljana

1475.  Neva Vrba, Ljubljana

1476.  Angela Ribič, Kamnica

1477.  Marjan Ribič, Kamnica

1478.  Dominik Javoršek, Pragersko

1479.  Dani Simončič, Pragersko

1480.  Marina Ladavac, Pragersko

1481.  Urška Horvat, Ljubljana

1482.  Ana Leban, Stopnik

1483.  Svetlana Shaykhoun, Medvode

1484.  Matej Planko, Celje

1485.  Lidija Bombek, Maribor

1486.  Zmago Bombek, Maribor

1487.  Almir Halilovič, Ljubljana

1488.  Damira Jukić, Celje

1489.  Tadej Marič, Slovenska Bistrica

1490.  Manca Kodrič, Koper

1491.  Maša Klančar, Mengeš

1492.  Karla Klander, Domžale

1493.  Nikolina Strahinič, Metlika

1494.  Mateja Suban, Koper

1495.  Sanja Kodrič, Nova Gorica

1496.  Azra Omanović, Celje

1497.      Mojca Kuralt, Cerkno

1498.      Patricija Nučič, Ribnica

1499.      Kateryna Todurova, Ljubljana

1500.      Alma Pečanin, Izola

1501.      Aleš Strojan, Strmica

1502.      Simona Kern, Globoka

1503.      Jasmina Erjavec, Maribor

1504.      Regina Hrastnik, Maribor

1505.      Goran Relatič, Koper

1506.      Monika Tumanoska, Celje

1507.      Enisa Zukić, Velenje

1508.      Tatjana Topolovec, Koper

1509.      Robi Zore, Trebelno

1510.      Jadranka Juras, Ljubljana

1511.      Gregor Kokalj, Koper

1512.      Djemila Mahmutović, Koper

1513.      Jasmina Horvat, Murska Sobota

1514.      Sandi Sterkuš, Slovenj Gradec

1515.      Boštjan Lebar, Murska Sobota

1516.      Blanka Kozamernik, Ljubljana

1517.      Nina Gregorič, Nova Gorica

1518.      Nataša Kozamernik, Ljubljana

1519.      Irena Kokalj, Litija

1520.      Srebra Filipović, Ljubljana

1521.      Luka Žitko, Ankaran

1522.      Adelisa Huskić, Koper

1523.      Petra Lužan, Kranj

1524.      Boštjan Voglar, Kranj

1525.      Tea Ojo, Koper

1526.      Erika Stare, Kranj

1527.      Maja Barčot, Koper

1528.      Patrik Barčot, Koper

1529.      Stanka Habjanič, Ptuj

1530.  Sergej Habjanič, Ptuj

1531.  Sabina Majcen, Ljutomer

1532.  Lavra Lipej, Portorož

1533.  Rado Skopec, Ljubljana

1534.  Denis Horvat, Mengeš

1535.  Katarina Tratnik, Ljutomer

1536.  Tjaša Meglič, Zaplana

1537.  Jana Lovrečič, Izola

1538.  Tamara Jagrinec, Ljutomer

1539.  Grega Kutnak, Smlednik

1540.  Simona Darovec, Ankaran

1541.  Marko Vuk, Sečovlje

1542.  Nejc Može, Straža

1543.  Alenčica Studnička, Ljutomer

1544.  Sara Burlin Mali, Koper

1545.  Danijela Burlin Mali, Koper

1546.  David Burlin Mali, Koper

1547.  Marko Burlin Mali, Koper

1548.  Mtija Burlin Mali, Koper

1549.  Elide Udovič, Koper

1550.  Damjana Petek, Ptuj

1551.      Tadeja Gržina, Celje

1552.      Mojca Škufca, Ljubljana

1553.      Dean Mermolja, Koper

1554.      Marjeta Gričnik, Zagorje

1555.      Sabina Muminovič, Maribor

1556.      Marko Cafuta, Ptuj

1557.      Aljaž Tišler, Podgorje

1558.      Špela Marzidovšek, Poljane

1559.      Mimesa Islamovič, Mojstrana

1560.  Marko Horvat, Koper

1156.  Petra Horvat, Koper

1562.  Ivana Vidovic, Kisovec

1563.  Amela Ribanović. Novo mesto

1564.  Petra Vodeb, Vrhnika

1565.  Aleksandra Zimona, Ljubljana

1566.  Sara Polanič, Ljutomer

1567.  Bernarda Kolarič, Ptuj

1568.  Matej Pihler, Ptuj

1569.  Rok Pogorelčnik, Maribor

1570.  Irena Pogorelčnik, Maribor

1571.      Klaudija Sapa, Tišina

1572.      Silva Kajtna Poženel, Laško

1573.      Michelle Klepej, Laško

1574.      Ajda Klepej, Laško

1575.      Mateja Kolarič, Ormož

1576.      Tea Goljevšček, Ajdovščina

1577.      Martin Koron, Ajdovščina

1578.      Ingrid Goljevšček Furlan, Ajdovščina

1579.      Dejan Goljevšček, Ajdovščina

1580.     Marta Furlan, Ajdovščina

1581.      Marjan Furlan, Ajdovščina

1582.      Slavica Goljevšček, Ajdovščina

1583.      Sara Pan, Celovec

1584.      Slavica Ilić, Nova Gorica

1585.      Martin Prosen, Nova Gorica

1586.      Suzana Škabar, Bilje

1587.      Darja Novak, Maribor

1588.      Jan Čermelj, Ajdovščina

1589.      Staša Poštrak, Veržej

1590.  Nina Mihelj, Skrilje

1591.      Melita Mavsar, Žužemberk

1592.      Petra Brelih, Cerkno

1593.      Luka Zelko, Ljutomer

1594.      Edita Silić, Murska Sobota

1595.      Mirjana Pretnar, Bled

1596.      Kristina Marjanović, Maribor

1597.      Martina Korytowski, Koper

1598.      Jan Batič, Ajdovščina

1599.      Vesna Kavre, Kozina

1600.  Tamara Guslov, Kranj

1601.  Barbara Oven, Ljubljana

1602.  Tamara Jančič, Loče

1603.  Jaka Jančič, Loče

1604.  Petra Meško, Maribor

1605.  Maja Sirk, Most na Soči

1606.  Barbara Drnovšek, Kamnik

1607.  Tanja Sorčan, Šentjur

1608.  Anton Berlec, Kamnik

1609.  Jaka Vadnjal, Ilirska Bistrica

1610.  Vojka Janja Jesenko, Radovljica

1611.      Aleš Apšner, Šmartno ob Paki

1612.      Zorica Marković, Portorož

1613.      Tatjana Podobnik, Rovte

1614.      Klaudija Huber, Puconci

1615.      Erik Šček, Podraga

1616.      Ingrid Trampuž Jelen, Nova Gorica

1617.      Ernest Artič, Rogaška Slatina

1618.      Sonja Prosen, Planina pri Rakeku

1619.      Mirjana Majzelj, Koper

1620.    Iris Škrlec, Zg. Kungota

1621.      Branko Novak, Maribor

1622.      Jerneja Cvetko, Maribor

1623.      Milenko Klepac, Cerknica

1624.      Suada Brunšek, Selnica ob Dravi

1625.      Kaja Lomovšek, Škofljica

1626.      Natalija Mernik, Zreče

1627.      Marta Kosturska, Ljubljana

1628.      Karmen Nemec, Ajdovščina

1629.      Darko Dokl, Maribor

1630.    Brigita Blažič, Maribor

1631.    Tilen Kofol, Jesenice

1632.      Alex Kunst, Izola

1633.      Maja Močilar, Sevnica

1634.      Dara Jovanović, Ljubljana

1635.      Nada Dokl, Maribor

1636.      Darja Mlakar, Hoče

1637.      Matjaž Borovič, Maribor

1638.      Igor Jelen, Brežice

1639.      Suzana Podgoršek, Maribor

1640.      Ivana Vatovec, Maribor

1641.      Timi Stepišnik, Muta

1642.      Aleš Prevolšek, Rogaška Slatina

1643.      Lado Črnologar, Jesenice

1644.      Teo Gustinčič, Izola

1645.      Vlatka Kozlovič, Ljubljana

1646.      Sanela Husović Velić, Nova Gorica

1647.      Ramiz Husović, Nova Gorica

1648.      Mara Husović, Nova Gorica

1649.      Polona Besednjak, Ajdovščina

1650.  Nina Planinc, Maribor

1651.  Aleksander Arsov, Bled

1652.  Mirko Injac, Brežice

1653.  Tomaž Primec, Maribor

1654.  Marko Rutar, Ilirska Bistrica

1655.  Denis Bezjak, Gornja Radgona

1656.  Janja Križaj, Bilje

1657.  Tara Kukovic, Maribor

1658.  Darja Kukovic, Maribor

1659.  Milan Kukovic, Maribor

1660.  Žan Kukovic, Maribor

1661.      Špela Konečnik, Mozirje

1662.      Stanko Plavčak, Rogaška Slatina

1663.      Silva Železnik, Rogaška Slatina

1664.      Robert Namestnik, Maribor

1665.      Nataša Pisanec, Pesnica

1666.      Miha Kuhar, Ljubljana

1667.      Zora Hlebec, Ljubljana

1668.      Peter Peruzzi, Mežica

1669.      Andraž Babnik, Kamnik

1670.  Ivana Ilić, Nova Gorica

1671.      Sara Nuša Golob Grabner, Slovenj Gradec

1672.      Andrej Rogelja, Grgar

1673.      Marko Kumik, Ljubljana

1674.      Naira Hassun, Ljubljana

1675.      Lidija Forte, Ljubljana

1676.      Borut Lepej, Farovec Mb

1677.      Nina Zupančič, Bled

1678.      Egidij Kozjek, Kranj

1679.      Tamara Čepec, Dravograd

1680.  Barbara Novak, Tišina

1681.      Janja Dobrin, Dobrna

1682.      Anja Poznič, Celje

1683.      Samira Sinanovič, Šmarje Sap

1684.      David Eršeg, Piran

1685.      Anita Krumpak, Rogaška Slatina

1686.      Damjana Gruden, Čepovan

1687.      Vesna Kravanja, Bovec

1688.      Andreja Torkar, Nova Gorica

1689.      Jaka Pogačnik, Kranj

1690.  Sebastja Šljivić, Šempas

1691.      Tamara Preradović, Šempas

1692.      Klara Hofer, Kranj

1693.      Martina Pesjak, Vitanje

1694.      Matej Hosner, Bovec

1695.      Mateja Skrinar, Maribor

1696.      Nina Starman, Kranj

1697.      Mario Gogić, Kranj

1698.      Urška Hafner, Hrušica

1699.      Vanja Mišič, Ozeljan

1700.  Vladimir Gržinič, Koper

1701.      Martina Štekovič, Braslovče

1702.      Mojca Bundarle, Ljubljana

1703.      Urška Učakar, Domžale

1704.      Mateja Poljšak, Ajdovščina

1705.      Katja Kavčič, Branik

1706.      Erika Rolih, Doblar

1707.      Nataša Pucko, Murska Sobota

1708.      Tatjana Muljavec, Ljubljana

1709.      Andrej Zaman, Dobravlje

1710.  Matija Omejec, Stična

1711.      Ivana Joksimović, Koper

1712.      David Vrhovec, Ivančna Gorica

1713.      Tomi Činej, Nova Gorica

1714.      Patrik Žerjal, Branik

1715.      Špela Kenda, Bovec

1716.      Aneja Gros, Kranj

1717.      Ana Rot, Domžale

1718.      Niko Bogataj, Domžale

1719.      Špela Heric Marinček, Zagradec

1720.  Nataša Vončina, Miren

1721.      Petra Simčič, Kranj

1722.      Eva Ahačič, Tržič

1723.      Sašo Zeljkovič, Kranj

1724.      Viki Furlanič, Koper

1725.      Rok Galič, Polhov Gradec

1726.      Franc Muren, Šentjernej

1727.      Mitja Piškur, Murska Sobota

1728.      Štefan Hucman, Ljubljana

1729.      Miha Oblak, Ivančna Gorica

1730.  Mojca Rugelj, Izola

1731.  Vlado Rojs, Ptuj

1732.  Miha Lekežič, Benedikt

1733.  Nina Lekežič, Benedikt

1734.  Milan Lekežič, Benedikt

1735. Sonja Lekežič, Benedikt

1736.      Sašo Zeljkovič, Kranj

1737.      Viki Furlanič, Koper

1738.      Rok Galic, Polhov Gradec

1739.      Franc Muren, Šentjernej

1740.      Mitja Piškur, Murska Sobota

1741.      Štefan Hucman, Ljubljana

1742.      Miha Oblak, Ivančna gorica

1743.      Mojca Rugelj, Izola

1744.      Vlado Rojs, Ptuj

1745.  Miha Lekežič, Benedikt

1746.  Nina Lekežič, Benedikt

1747.  Milan Lekežič, Benedikt

1748.  Sonja Lekežič, Benedikt

1749.  Nejc Leben, Brežice

1750. Miha Bošnjak, Ljubljana

profileimage
Všeč mi je
7
Komentarji
1307
Roža Karan (Astrologinja)
0
May 12, 2014
http://www.publishwall.si/astrologinja.roza/post/103011/mali-rene-bo-operiran

Mali Rene bo operiran!

Hvala vsem za pomoč. Po nojanovejših predračunih in zbranih zneskih gremo lahko vplačati operacijo. Preostali denar bomo
#1307
marijana
0
May 12, 2014
Djuric Marijana Pivka
#1306
Dajana Babič
1
May 12, 2014
Akcija uspela: Rene na operacijo v Milano in nato na rehabilitacijo na Florido
http://www.24ur.com/akcija-uspela-rene-na-operacijo-v-milano-in-nato-na-rehabilitacijo-na-florido.html

24ur.com - Akcija uspela: Rene na operacijo v Milano in nato na rehabilitacijo na Florido

Znova se je pokazala izjemna solidarnost Slovencev. Skupaj smo stopili v zgodbi malega Reneja, ki mu je grozila amputaci
#1305
Miha
1
May 12, 2014
Miha Bošnjak, Ljubljana
#1304
Nejc
2
May 12, 2014
Nejc Leben, Brežice
#1303
Sonja
2
May 12, 2014
Sonja Lekežič, Benedikt
#1302
Milan
2
May 12, 2014
Milan Lekežič, Benedikt
#1301
Nina
2
May 12, 2014
Nina Lekežič, Benedikt
#1300
Miha
2
May 12, 2014
Miha Lekežič, Benedikt
#1299
V.Rojs
2
May 12, 2014
Vlado Rojs, Ptuj
#1298
Mojca Rugelj, Izola
2
May 12, 2014
Dajte malemu Reneju možnost!
#1297
Miha
2
May 12, 2014
Miha Oblak, Ivančna Gorica
#1296
Štefan,Ljubljana
2
May 12, 2014
Štefan Hucman,Ljubljana moj glas vsekakor za malega sončka
#1295
Štefan,Ljubljana
0
May 12, 2014
Zdravje je vladar sveta in življenja,denar je pohlep,poguba in norišnica sveta,odloči se kaj si želiš...
#1294
Mitja
2
May 12, 2014
Mitja Piškur, Murska Sobota moj glas je vaš
#1293
Franc
2
May 11, 2014
Franc Muren, Šentjernej
#1292
razzzz
2
May 11, 2014
rok galic polhov gradec
#1291
Viki
2
May 11, 2014
Viki Furlanič, Koper
#1290
Saso Zeljkovic
2
May 11, 2014
Sašo Zeljkovič, Kranj
#1289
Eva Ahačič
1
May 11, 2014
Eva Ahačič, Tržič
#1288
Pokaži več komentarjev
SKO skupina kazenska ovadba
SKO skupina kazenska ovadba
Objavil/a 2014-05-07 16:01:09 (May 07, 2014)
Starejša objava Novejša objava
ZADNJE OBJAVE
Elen Twrdy tudi nadzornica v Primorskih novicah
ZPS navdušena nad TISA in TTiP, korporacijskim grobarjem!
SKO: Za Slovenijo bo poguben sovražni dolg 28,8 milijarde!
Pritožba naslovljena na Informacijskega pooblaščenca
Je Računsko sodišče uspelo s kazensko ovadbo?
Parlamentarni poslanci in bodoči – dokažite vsaj enkrat vaš odnos do ljudstva!
Židan za kmetijstvo spet ni naredil čisto nič!
Je Boris Dolamič kar sam kupil Rimske Terme?
DVK naj razkrije ozadje volitev za EU parlament!
Senka Pličanića vprašajmo pred EU volitvami
ZADNJI KOMENTARJI
IŠČI PO ARHIVU
September 2019
PTSČPSN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Oglasi

kupiti nakladalno klančino ausbau-whlr od proizvajalca. nakladalna klančina ausbau-whlr se uporabi ob dvigovanju prikolice do zahtevane višine (na primer, višina skladiščnih nakladalnih vrat). največja višina dviga ke do 300 mm, največja nosilnost je 20.000 kg za par. se dobavi v paru. lahko je opremljena s sponko za pritrditev na tla ali z utori za prevoz z viličarjem. je prekrita z barvo (standardna barva rdeča), preprečuje korozijo. id: z4t71f več o izdelku nakladalna klančina ausbau-whlr na naši spletni strain si6.av-exim.com  

Kategorija: Ostali stroji in orodja

Cena: 662 €

močna stacionarna rampa za kombi ausbau-vr. skladiščna rampa omogoči dostop do tal kombija od ravni skladiščne nakladalne cone. izdelujemo modeli z nosilnostjo od 5 do 8 ton in več. stacionarna rampa je razvita za tovorjenje kombijev na standardnih sodobnih skladiščih. ugodna cena in izjemna kakovost sta glavni prednosti naše družbe in naših izdelkov. id: z4t71f več o izdelku stacionarna rampa za kombi ausbau-vr je na naši spletni strani. si5.av-exim.com  

Kategorija: Nakladalec

Cena: 6850 €

odlična navozna rampa ausbau-dg (vrsta “skladišče – tla”) od prizvajalca. standardni modeli z nosilnostjo od 3 do 10 ton in več. navozna rampa za optimizacijo postopka tovorjenja v skladišču. rampa za nalaganje v celoti izdelana iz jekla, širina vozne površine od 1,5 do 2 m in več. navozna rampa po potrebi se lahko premesti na območju skladišče ali ven. ploščad lahko deluje ob vsakem vremenu, zaradi rešetkaste površine. id: z4t71f več o navozni rampi na naši spletni strani. si4.av-exim.com  

Kategorija: Nakladalec

Cena: 3750 €

nakladalne ploščadi ausbau-plt. se ukvarjamo z izdelavo nakladalnih ploščadi za logistična skladišča. proizvajamo modeli z nosilnostjo od 3 do 12 t in več na zahtevo uporabnika. standardna višina nakladalne ploščadi je 1.200 mm. po potrebi ploščad se lahko pritrdi s sidri. za večjo dinamično stabilnost ima dvojni nosilci pod vsako oporno nogo. id: z4t71f več o izdelku nakladalne ploščadi ausbau-plt na naši spletni strani. si2.av-exim.com  

Kategorija: Dvižna ploščad

Cena: 3800 €

hidravlične nakladalne ploščadi ausbau-dl. od proizvajalca. hidravlične nakladalne ploščadi je hidravlična naprava, ki sestoji iz temelja (okvir), ploščadi in vrtljivega mostička. standardni model zagotavlja dinamično nosilnost 6 ton in statično 10 ton. ploščad je izdelana iz valovite pločevine 5/7 mm. največja dolžina ploščadi je 2.500 mm, širina pa 2.000 mm. hidravlična nakladalna ploščad zmanjšuje uporabo ročnega dela in privarčuje čas tovorjenja. id: z4t71f več informacij lahko poiščete na naši spletni strani. si3.av-exim.com  

Kategorija: Ostali stroji in orodja

Cena: 1999 €

v kolikor ste športni navdušenec in igrate športne stave, vas vabimo, da obiščete našo spletno stran betsonhand, kjer so vam na voljo največje spletne stavnice na svetu, kot so bet 365, bet at home in william hill. možnost igranja tudi v sloveniji. več: https://www.betsonhand.com/sl/

Kategorija: Storitve

Cena: Pokličite za ceno

če se odločite za nakup telefona iphone xr, lahko ob sklenitvi vezave prihranite malenkost več kot 100€ za sam telefon. več o sami ponudbi: https://www.a1.si/telefoni/iphone-xr-64-gb-crna

Kategorija: GSM telefoni

Cena: Pokličite za ceno

7715.) bistro dete - kako razumeti in spodbujati otrokov razvoj, dr. richard c. woolfson, izdala založba didakta 2001

Kategorija: Družboslovje

Cena: 19.99 €

3914.) triinosemdeset stopnic - ladislav črnologar

Kategorija: Leposlovje

Cena: 17.99 €

5000.) fužinski bluz - andrej skubic

Kategorija: Leposlovje

Cena: 16.99 €

7542.) podatki na dlani - reader"s digest izdan leta 2007

Kategorija: Humanistika

Cena: 14.99 €

vas zanima kateri so pomembni dejavniki, ko se opravlja delo od doma in na kaj morate biti pozorni, da bodo delavci učinkovito opravili svoje delo? več o tem lahko izveste tukaj: https://blog.spica.com/registracija-delovnega-casa/kako-zaposlenim-omogociti-delo-na-domu-in-poskrbeti-da-bo-tudi-uspesno-opravljeno/

Kategorija: Storitve

Cena: Pokličite za ceno

Prikaži več
Zapri predvajalnik
Prikaži seznam predvajanja
Prestavi predvajalnik
Povečaj